Bulvár

Podařené rande

Milá redakce a všechny ženy-in!

Tak tu máme už úterý a téma, při kterém si určitě každá z nás vzpomene alespoň na jeden zážitek, jak myšky měly pré. Ten můj, o kterém bych Vám ráda zanechala pár řádků, je spíše úvahou nad tím, jak někdy zapracuje osud.

Je to asi měsíc, co jsem se s přítelem domlouvala po mailu, kdy bychom si mohli dát rande. Naše srdíčka jsou přes týden od sebe přibližně 100 kilometrů vzdálená, takže jsem nabídla to, že se sejdeme u nás doma a vzdálenost, kterou budeme muset překonat, bude pro nás přibližně stejná, tedy - každý polovinu. Schůzku jsem navrhla na středu a dostala jsem od miláčka kladnou odpověď. „Ano, super nápad, rád Tě uvidím..."

Mamce jsem poslala domů SMS, že ve středu oba přijedeme, aby nebyla v šoku, až budeme zvonit, protože by jistě měla nechaný klíč v zámku. Dalo by se říci, že jsem udělala vše pro to, aby naše setkání mělo hladký průběh. Osud však ještě situaci trochu vylepšil". Mamku oslovila snacha, jestli by nemohla hlídat malého vnoučka. Přesunout se k nim měla ve středu večer. Mamka mi to dala dopředu vědět a já si jen říkala, že kdyby ode mne dopředu nevěděla, že chceme přijet, že bych přijela jen proto, aby myšky mohly mít pré. Takže to bylo takové nevinné, mít domácnost celou pro sebe...

Ne, že by se dělo něco nepatřičného, ale znáte to, být bez dohledu" je prostě neuvěřitelně svobodný pocit. Celá situace měla i své nevýhody, a to, když jsme ráno odjížděli do práce, všimla jsem si, že se svítí v obývacím pokoji... Takže rychle zpět, znovu zamknout a spěchat na vlak, aby mi neujel. A vše dopadlo dobře... Bylo to krásné setkání a docela milá samota pro nás dva, i když jinak nejsem příznivkyní opuštěných bytů.

Vybavuji si, jak jsme dělali akci v bytech spolužáků, když rodiče odjeli, nebo u švagrové... Jó, to byly časy :-) Ale o tom třeba někdy jindy. Ta moje dnešní vzpomínka byla jistě nejsladší!

Pěkný den přeje
bokul


Děkujeme za krásnou sladkou vzpomínku :).

redakce@zena-in.cz

   
20.02.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Delli2 [*]

  no myslela jsem, že to bude mít zajímavější a napínavější děj.....

  superkarma: 0 20.02.2007, 22:15:48
 2. avatar
  [10] bokul [*]

  No dobre, mozna tomu chybi pointa... (pro zveseleni si dejte jointa ). Ono, nikdo nas nepristihl, nebylo jak, mela jsem klice v zamku, takze by minimalne byl nejdrive zvonek. Spis mi slo tim mym prispevkem o to, ze vetsinou nejakou akci clovek planuje ve chvili, kdy vi, ze bude mit volny byt - jenze v mem pripade se to stalo tak nejak naopak... Proste jsme ani nedoufali v to, ze bychom byli doma sami :)

  superkarma: 0 20.02.2007, 21:24:57
 3. avatar
  [9] ducka [*]

  Manx: To bylo jen proto, že se mě chtěli zabvit... Ne, to bylo jinak, naši se rozváděli a bylo to trochu složitější než to vypadá, víš ? A ty peníze na zařízení, to byla moje pojistka, kterou mi od malička až do plnoletosti platili. Takže tak růžové to zase nebylo. A taky jsem tenkrát měla jiný rozum, byla jsem ráda, že jsem vypadla z baráku. Kdyby to bylo dnes, nehnu se od mamuši ani na krok...

  superkarma: 0 20.02.2007, 18:35:29
 4. avatar
  [7] ducka [*]

  evadolezalova: Já byla 2x v životě opilá. Jednou na školní chatě, ale to by vydalo na list a4 a ještě jednou. To jsem pak musela umejvat všechny parapety sousedů, kteří bydleli pod náma...bydleli jsme v sedmém patře. Od té doby nepiju... Ale třeba na silvestra si dám decku červenýho s půlitrem koly a to žbrblám celej večer... No taky jsem díky tomu zjistila, že člověk, který žbrblá celou noc tenhle patok, nafouká 0,14 promile.

  superkarma: 0 20.02.2007, 14:20:57
 5. avatar
  [6] evadolezalova [*]

  Je to hezký, bokul, nenech se otrávit . Každej nemá svůj byt a já si moc dobře vzpomínám, jak to bylo super, když naši na chvílu vypadli a já si domů pozvala svýho . Sice to byl pokaždý někdo jinej, ale o to to bylo napínavější .

  superkarma: 0 20.02.2007, 14:14:38
 6. avatar
  [5] evadolezalova [*]

  Ducka: nebaví tě to, protože nepiješ . Když je kolem tebe každej pod parou a ty jediná střízlivá, stojí to za ho. Já abstinent teda nejsem, ale alkohol už mě taky nebere. Asi jsem si to odpila v mládí, to jsem byla 1

  superkarma: 0 20.02.2007, 14:11:41
 7. avatar
  [4] ducka [*]

  Subinka: MiLady: Taky mi to přišlo bez pointy, ale pro ní to byl třeba super zážitek, že měla se svým miláčkem barák jen pro sebe. Taky jsem čekala, že někdo vyskočí z poza rohu...

  superkarma: 0 20.02.2007, 14:09:21
 8. avatar
  [3] Subinka [*]

  MiLady: taky mi to uniklo

  superkarma: 0 20.02.2007, 14:05:36
 9. avatar
  [1] ducka [*]

  Hezký... Já byla tohoto ušetřena. Hned v 18 mi rodiče pořídili byt 1+1 a dali peníze na zařízení. A jelikož jsem si koupila nové koberce a letiště a záclony a sedačku. Už jen ze strachu, že mi někdo něco umaže, nebo nedejbůh propálí (když to stálo tolik peněz), žádné mejdany jsem nepořádala. Nikdy mě to ani nějak nebralo. A drží mě to dodnes. Po večerních zprávách už se mi přilepujou klapky a ráno v 6 už straším a čekám, kdy se probudí redakce na ženě-in. Při představě, že bych někde měla skotačit do půlnoci...(nesmí být tady soutěž, to se přemůžu)se mi dělá mdlo a začínám zívat. A nepiju, takže když už mě někdo někam dovleče, funguju jako taxikář a po dvou hodinách mě přestává bavit koukat na ty kalný oči a poslouchat ty opilecký řeči a nedej bůh, když začne někdo do mě "dělat"... většinou odcházím nenápadně a nepoznána.

  superkarma: 0 20.02.2007, 13:49:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme