Bulvár

Pod stan třeba Posázavským pacifikem


Od června začaly České dráhy pravidelně nasazovat modernizované osobní vlaky Regionova na víkendové spoje do Posázaví. V období prázdnin (červenec–srpen) budou jednotky Regionova jezdit na trati číslo 210 také ve všední dny.
Cestování po oblíbené trase Praha - Vrané n/Vlt. - Čerčany (Dobříš) je tak pro cestující podstatně komfortnější, než doposud. Díky speciální úpravě vozů se mohou bez obav vypravit na výlet i lidé se sníženou pohyblivostí. Vozidla jsou totiž částečně nízkopodlažní a mají bezbariérové WC.

„Trať číslo 210 hojně využívají turisté, kteří míří za četnými kulturními památkami nebo se jen tak chtějí projít Posázavskou stezkou. Za pozornost stojí i samotná železniční cesta vedená hlubokými skalními zářezy a tunely. Vlakové soupravy také projíždí přes jeden z nejvyšších železničních kamenných mostů u nás,“ dodává.
Tisková zpráva


Tak vidíte, milé ženy, hned máte tip, kam a čím vyrazit na výlet.
Jezdíte tímto směrem?
Využíváte vlaků nebo už jste dávno přesedlaly do komfortnějších aut?

 

   
21.06.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    V Posázaví jsme se loni akorát tak neskutečně vytočili. V Hvězdonicích mají hospodu, která je jen pro místní, nikoho jiného tam nepustí, v Čerčanech zas v hospodě, která měla reklamu i uprostřed řeky, jako že je to to pravé pro vodáky, nás chtěli rozesadit na několik různých míst, protože psi musí být na zahrádce a kdo se bojí, že ho neunesou plastové židle, ten si prostě sedne dovnitř. Ne, židle se přenášet nebudou.

    superkarma: 0 21.06.2007, 12:13:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme