Přinášíme dobrou zprávu pro všechny milovnice míchaných nápojů, na trh přichází novinka Mystery od Zlatopramenu, která zcela jistě uspokojí Vaše představy o dokonalém drinku. Na výběr jsou hned tři populární koktejlové příchutě: Mango Mojito, Piňa Colada a High Society.

Mystery

Chystáte se u Vás doma pořádat dámskou jízdu a nechcete se přitom vzdát chuti svého oblíbeného drinku? Zapomeňte na shánění surovin, komplikované receptury a zdlouhavou přípravu s nejistým výsledkem. S Mystery budete mít skvělý míchaný drink vždy po ruce, a tak i více času na zábavu s přáteli, kteří si originální a stylový nápoj určitě zamilují.

Objevte jednotlivé variace inspirované tradičními koktejlovými příchutěmi. Dejte si drink přesně podle nálady a odhalte kousek ze svého tajemství. Bude dnešní večer ve znamení příjemně osvěžujícího MYSTERY Mango Mojito, sladce jemného MYSTERY Piňa Colada nebo drze hořkého MYSTERY High Society?

MYSTERY je nový míchaný alkoholický nápoj koktejlového typu, který na trh uvádí značka Zlatopramen. V obchodech a vybraných klubech jej seženete od půlky dubna.

Doporučená cena v obchodech je 19.90 Kč.

 

Reklama