Trochu tvrdší hudbu teď zahraju pro posluchačku Tkometku. Rádio ŽENA-IN.cz se nebrání žádnému hudebnímu stylu...

Další posluchačkou, která si chce dnes nechat nahlédnout do Osudu, je Tkometka. Toto jsou její oblíbené skladby...


Ahojky, tady jsou mé oblíbené písničky :) .. Uplně vyhraněná nejsem, poslechnu si všechno na co mám zrovna náladu. Třeba rock, gotick, metal, punk ale i irish folk nebo třeba Enyu :D

- Nohavica - Kometa ..... úžasný text k zamyšlení a odpočinku

- Amorphis - Silent Waters ..... krásný člověk, krásná hudba

- Celtic - krásná irská živočišná hudba

- Nightwish - Nemo ... hluboká, temná a rvoucí hudba

- Disturbed - Indestructible .... drsná, chytlavá, hluboká

Ahoj, Tkometka

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Tkometku

Vidím, Tkometko, že jste duše premýšlivá, hloubavá, která se zajímá o podstatu věcí. Jste teprve na počátku cesty. Zajímáte se o magii a tajemno. Lákají vás upíři. Myslím, že jste hodně subnisivní a toužíte po partnerovi, který by vás ovladl jak duševně, tak tělesně, ale při tom vám ponechal patřičnou dávku svobody. Chcete s ním souznít v jednom dokonalém akordu - on bude pán a štít, vy šperk a múza.

Není to tak?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama