Domácnost

Pod postelí vymeteno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tak milé, ž-inky,

myslím, že dnes už jsme si dostatečně vybordelizovaly postele a úložné prostory. Teď už nám jen zbývá dát si kafičko a nohy na stůl. Po takovém úklidu si to jistě zasloužíme. Můžeme si třebe taky při tom odpočívání nechat zdát o nějakém tom polonahém cizinci. Snad jste si každá našla svůj objev. A když už jsme u objevů. Zkuste naposled zahlasovat, který že z pánu byl vlastně nejlepší? Na plody naší krásné české země se neptám. Předpokládám, že pro toho ubožáčka by nehlasovala žádná z vás, ale pokud snad uchvátil vaši duši, klidně to dejte dost hlasitě vědět pod článkem ;)

Ale než se s vámi definitivně pro dnešek rozloučím a vezmu nohy na ramena, měla bych splnit svou milou povinnost a vyhlásit dnešní nejlepší přispěvovatelku k tématu. Odhalím teď nejen její jméno, ale i cenu, kterou si dotyčná bude moci hojně užít. Dostane totiž dvě poukázky na lístek do kiny Světozor na film Angel, který jsme pro vás recenzovali ZDE (můžete kliknout). Tak doufám, že se vám film bude líbít. Jo a komu vlastně? Pořádnou dávku romantiky si užije Kadla. Gratuluji velice!!!

Také nezapomeňte na Richardovu poznávačku, která potrvá až do zítřejších 8 hodin ráno ;) Přeji příjemný zbytek dne a hodně zábavy s hádaním, co že je to dnes na obrázku ;)

   
01.08.2007 - Dům a byt - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Kadla [*]

  Pro Čecha nejde hlasovat

  superkarma: 0 01.08.2007, 16:05:08
 2. avatar
  [1] Gabsi [*]

  Článek se mi zobrazuje nějak zmršeně, chtělo by to to chlápky trochu zmáčknout a gratuluji Kadle

  superkarma: 0 01.08.2007, 16:03:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme