se tak trochu nechtěně ocitla naše čtenářka s nickem RosaGloriaDei, když si zapomněla přibalit prádlo cestou na bazén. Jinak s chozením naostro problém nemá a užívá si ho hlavně v létě

Naostro chodím, nemám s tím problém. Doma hodně často, když je horko, tak oblékám jen lehké šatky, nic víc, také spím přikrytá lehkým prostěradlem (přece jen k něčemu ta klasická z výbavy jsou). Z koupaliště nebo z pláže také bez nějakých výčitek odcházím bez spodního prádla, tyto věci prostě neřeším.

Ale jednou v zimě na horách jsem to řešila. Jeli jsme celá parta po lyžování na bazén do nedalekého hotelu. Dcerce a manželovi jsem nabalila vše potřebné, sobě vlastně také, jen na kalhotky a podprsenku jsem ve spěchu zapomněla. Přiznám se, že v mikině a riflích jsem se „naostro“ v restauraci s živým dětským koutkem až tak „cool“ necítila :-)

Jinak dcerka si svého „bez“ také v tyto letní dny užívá dosytnosti. V roce začala chodit na nočník a já jen čekala, až se trošku oteplí, abychom mohly trénovat skutečně natvrdo. No, říká si, líbí se jí to, ale za uklizečku jsem častěji, než je mi milé. Takže, když zrovna nemám svůj den, tak jí stejně tu pipku radši zabalím :-)

RosaGloriaDei

Milá RosaGloriaDei, díky za vtipnou příhodu a naprosto věřím, že to nemohlo být zrovna „konfortní“

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom vy, milé ženy? Napište nám také na dnešní téma. Ale prosím o trochu delší příspěvky, které budu uveřejňovat přednostně

redakce@zena-in.cz

Reklama