Helena si myslí, že když je člověk krásný zevnitř, že se to promítá i do jeho fyzického zjevu. A tvrdí, že skutečně krásný člověk by měl být krásný nejen zevnitř, ale i zvnějšku. Zajímavý, až provokativní názor. Děkuji Ti Heleno za příspěvek.

To je teda otázka :-) 

Kdo je nejkrásnější, to je skoro filozofické téma. Ze kterého úhlu pohledu to pojmout ? Ano, jistě nejkrásnější na světě  byly moje malinké děti ( i ted jsou pěkné ). Nejkrásnější kus z chlapského světa je podle mě Aragorn z pána prstenů, ale zároveň také můj milovaný kocour Mňaugliš, a také Noreček - obrovský hnědý kůň. 

Pokud bych to chtěla shrnout v celek, krásný je ten kdo má krásné nitro, a to prosvítá i do podoby fyzické. Myslím, že jedno bez druhého sice lze za krásu považovat ale ne za tu celkovou.

Mám kamarádky, které jsou úžasné skelety....dokud je opravdu nepoznáte dokážou oslnit, a pak nastane rozčarování. Pod maskou princezny skrývá se tupoun, nebo vypočítavá mrcha . A na druhou stranu, hodně lidí, kteří ten zevnějšek až tak nemají jsou krásní uvnitř ale málokdo to odhalí :-) 

Nejlepší je tedy rovnováha. Nejkrásnější je pro každého zkrátky někdo jiný.... 

A jestli jsem nejkrásnější JÁ ? No jasně , že jo :-)    

Helena


Dnešní téma dne zní : Kdo je podle vás nejkrásnější na světě široširém?

Své texty, úvahy, povídky, názory, fotky, videa, prostě vše, co se dle vás k tomuto tématu vztahuje, posílejte neprodleně a okamžitě na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Překrásnou květinou doručenou až k vám domů. Ještě dnes!!! A pokud budete chtít v tom svém probudit osten žárlivosti, tak i s tajemným vzkazem… Aby i on věděl, kdo je opravdu na světě nejkrásnější…

Reklama