Počítač je dnes samozřejmou součástí snad každé domácnosti. A jistě ne jeden. S vlastním počítačem pracují nejen dospělí, ale i děti. Ale představte si, že byste ke každému potřebovali speciální stolek?

Když jsme dcerám pořídili první počítač, musel k němu být i stolek, protože monitor byl tak velký a hluboký, že by zabral podstatnou část plochy psacího stolu. Dnes už je stolek rozložen na prvočinitele a na půdičce čeká, že půjde do sběru. Co s ním? Každá má svůj notebook a většinou s ním ani u stolu nesedí. Na co, když se s ním můžou válet na posteli. Psací stoly, natož  počítačové se v naší domácnosti prostě už přežily.

Ale možná u vás je to jinak.

Práce na PC vás živí, a potřebujete komfortní a dobře uspořádané pracoviště. Podívejte se na designové novinky počítačových stolů.

světlý

Tenhle světlý stůl v kombinaci březové dýhy s šedou je velmi elegantní. Přesně v takové barevnosti mám zařízený celý byt, ale jak už jsem psala výše, u nás by se neuplatnil.

tamvý

Stolek s tmavou dýhou (nebo laminem?) působí poměrně stroze a hodil by se spíš do pánské pracovny

rohový

Rohový stůl je praktický. Využijete tak „hluché“ místo v bytě a vytvoříte si malý soukromý koutek

červený

Tenhle stůl v barvě třešňového dřeva už tvoří samostatnou pracovnu, ale paradoxně mi přijde nejméně praktický. Připadala bych si u něj dost stísněně

Vybraly byste si, milé ženy-in? Máte doma počítač a speciální stůl, nebo si vystačíte s notebookem, který umístíte kdekoliv?

Foto:forliving

Reklama