Vztahová témata nebývají zrovna optimistická. Možná je to tím, že si mnohem snáze a častěji na něco (nebo na někoho) stěžujeme, než chválíme. Věci a činy pozitivní bereme jako samozřejmost, kterou není třeba zdůrazňovat. A to je velká škoda, nemyslíte?

love

Muži nás milují, a dokazují to svými činy. Dělají, co nám na očích vidí, a co nevidí, vyčtou z našich byť jen letmo naznačených myšlenek. O vyslovených přáních ani nemluvě. Teď má slova berte naprosto vážně a bez sebemenší špetky ironie. Možná že se na ně dívám růžovými brýlemi a nechci je vidět jinak, protože teď momentálně nemám nejmenší důvod.

Ano, vznáším se stále v permanentním stavu zamilovanosti, která podle slov vztahových odborníků měla už dávno odeznít, ale trvá. A mám další důkaz o tom, že jejich teorie šeredně pokulhává. Ten důkaz sedí naproti mně v kanceláři. Jmenuje se Saša, a jak tak poslouchám její roztomilé cvrlikání do telefonu, když zavolá její manžel Ladínek, začínám věřit, že stav zamilovanosti může trvat klidně i pětadvacet let. A to je důvod k optimismu, ne?

Když jsem na Saše vyzvídala, čím jí její muž udělal poslední dobou radost, potutelně se usmála a „mnohovýznamově“ odpověděla, že jí dělá radost stále, vším a permanentně. Zkrátka že jejich vztah je protkán dennodenními malými radostmi. Neřekla mi tedy vůbec nic, a přitom všechno.

Asi tak před třemi lety bych zezelenala závistí, dnes jí rozumím.

Rozumíte jí také, milé ženy-in? Tak to jsem ráda. Jen houšť a větší kapky. Věřím, že budete sdílnější a rády se pochlubíte, čím vás váš partner poslední dobou potěšil, mile překvapil, nebo rozněžnil. Čeho si na něm nejvíc vážíte? Má nějakou vlastnost, kterou ostatní muži spíš postrádají? Jak často chválíte svého muže? Pokud to moc často neděláte, máte dnes jedinečnou možnost.

Na vaše pochvalné příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz  

Za váš příspěvek odměníme nejen vás, ale i vašeho partnera tímto pěkným dárkovým balíčkem

cena

Balíček obsahuje luxusní pleťové sérum značky Zepter v krásném kufříku a stylingové přípravky na vlasy značky Taft

Reklama