Bulvár

Pochvala za záchranu zraněného zvířete

Ahoj ženský!

Venku je zima a prší, já se špatně vyspala a tak vám aspoň zase něco napíšu :-). Doufám, že máte radost. A hned mě k tomu vedlejšímu tématu Vysvědčení napadá hláška z mé oblíbené pohádky S čerty nejsou žerty - je to rebel!! :-)

Ano, ano zlobivé dítko... Ale teď mě napadá, že na jedno vysvědčení jsem byla pyšná. Měla jsem totiž na zadní stránce napsanou pochvalu. I když k tomu nejdřív vedla cesta nekalá. S kamarádkou jsme se takhle jednou ráno ploužily do školy a přemýšlely, jak se ulít z chemie. A jak jdeme okolo takového křoví (ne, nevyskočil na nás úchylák) a vidíme, že tam leží zraněný pes. Nebudu tady psát, že nás hned napadly ušlechtilé myšlenky ohledně jeho záchrany, spíš myšlenky ulít se z chemie + odnést psa na veterinu.

A tak se stalo... Ve škole jsme všechno vysvětlily, oni pro kontrolu samozřejmě zavolali na kliniku a my na konci roku na zadní straně vysvědčení měly POCHVALA ZA ZÁCHRANU ZRANĚNÉHO ZVÍŘETE. Jak pyšně jsem to nesla domů :-)). A to bylo asi tak jediné vysvědčení, kterým jsem se chlubila. Hlavně na střední škole mi začaly krušné časy... Jak taky pořád vysvětlovat, že mám na "vysvígu" sto zameškaných hodin, proč mám zase dvojku z chování, proč nemám lepší výsledky, když mi táta za to slíbil tisíc korun, proč dělám reparát, proč jsem s vysvědčením nepřišla domů a museli mě i sousedi hledat po celém městě... :-) Ach, to byly roky :-).

Tak hezký den holky a nebuďte na své děti moc přísné, pokud nepřinesou vysvědčení podle vašich představ.

Zdenicka1983


Milá Zdeničko1983,
jsem pochopitelně ráda, že jste nám napsala.
A doufám, že svým příspěvkem také rozhýbete ženy-in k tématu "vysvědčení".
   
30.06.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Jamina 1 [*]

  Moc pěkný článek,vysvědčení by nemělo být strašákem,ale odměnou za výsledky ve školním roce,a pokud se dítěti věnujete,nemůžou vás známky překvapit.Každý nemůže být chytrý!!

  superkarma: 0 30.06.2006, 20:15:36
 2. avatar
  [4] átéčko [*]

  superkarma: 0 30.06.2006, 16:34:00
 3. [3] benik-31 [*]

  Jo to já vyhrávala na různých soutěžích také hlavně na hasičských chodila jsem do kroužku hasičského také to bylo zajímavé dnes místo soutěže si zajdu někdy na pivko,ale ne kecám soutěžím na ženě-in a jednou jsem vyhrála řasenku za ní děkuji byla supr.

  superkarma: 0 30.06.2006, 13:27:27
 4. avatar
  [2] bednaroi [*]

  to ja se vzdycky chtela na podium dostat,ale dostala jsem se jen jednou,ale ne uplne za vyznamenani,jak ja na sebe byla pysna,ale ani neim co na to rekli nasi ,asi nic moc,kdyz si to nepamatuju.
  jo a jednou jsem dostala knizku za soutez v kresleni,kdyz jsem na tema mestecko na dlani nakteslila dlan a na ni mesto ,dostala jsem tenkrat myslim nejakou necyklopedii.
  A ted jsem si vzpomnlela,ze jsem vyhrala na stredni soutez z nejakeho predmety ktery mi vubec nesel a mela jsem dostat poukaz na knihu,ale uz nevim jak to dopadlo,myslim ze jsem si nakonec nejakou kouila,ale neptejte se jakou,to fakt nevim,podstatne bylo,ze jsem tu soutez vyhrala diky tomu,ze jsme to psali normalne v hodine a kamosky mi napovidli

  superkarma: 0 30.06.2006, 13:04:56
 5. [1] benik-31 [*]

  Jo já vysvědčení dětem pochválila dcera 14let měla sedm 1 sedm 2 ale i bohužel jednu 3 s NJ syn 17let osm 1 třikrát za 2 ale také bohužel jednou za 3 s čj je dislektik ale přesto byla chvála to já v jejich letech nou koment,ale také jednou na základce jsem měla na zadní straně pochvalu za prospěšnou pomoc v rámci tenkrát akce "Z"jsem chodila na brigády na stavbu mateřské školky.Dostala jsem i knihu Ptáček v kleci a dodneška vím jak mě bylo trapně,když mě soudruh ředitel volal na to podium to bylo hrozný,byla jsem červená až na p...Ale tu knihu s věnováním Národního výboru mám dodneška schovanou a dnes se sní pyšním.Tak hezký den

  superkarma: 0 30.06.2006, 11:53:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme