Vztahy

Pochvala

Nestává se v Česku často, že byste našli v pracovním emailu dopis, v jehož předmětu je toto neobvyklé slovo: Pochvala. Pochopitelně k takovému mailu je třeba přistupovat obezřetně. Dopisová bomba? Ironie? Když pak najdete skutečnou pochvalu, jako je tato, máte skutečnou radost. Aby ne! Budete z ní žít minimálně do Vánoc, kdy vám třeba někdo popřeje hezké svátky. Takže redakce velmi děkuje a je ráda, že je také někdo rád.


Milá redakce!

Na Ženě-in jsem zaregistrovaná sotva pár dní. Nemůžu si odpustit napsat vám pochvalu za to, jak často jsou vaše stránky aktualizovány. Ta spousta soutěží a příspěvků...! Ještě víc mě překvapilo to, že mi na dotaz v astroporadně bylo odpovězeno hned druhý den! To si opravdu cením, je to super. Kamkoli jinam jsem kdy poslala nějaký dotaz pro odborníka, odpověděli mi až kdo ví kdy a na jednu odpověď dokonce ještě čekám! A to jsem ten dotaz posílala v červenci. Samozřejmě onen problém už není příliš aktuální, a pokud mi ještě odpoví, bude to POZDĚ. Ha ha, na toto téma jsem měla včera poslat příspěvek. K tomu mě příjemně překvapilo, že jste tak bleskově zveřejnili fotku, kterou jsem poslala spíš jen na „kouknutí“ (byla na ní kočička a ze záběru zdrhnuvší pejsek). Vůbec jsem nečekala, že byste ji hned na server hodili.

Prostě: jééééé!

Mějte se hezky
Dante Alighieri

 

   
25.10.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [4] olafka [*]

  bonda: já jsem tu rok a už se odsud nevyhrabu

  superkarma: 0 25.10.2006, 17:34:25
 2. avatar
  [3] bonda [*]

  Jen pozor holky, abyste brzo nebyly závislačky na ženě-in jako já

  superkarma: 0 25.10.2006, 17:23:53
 3. avatar
  [2] Janecka [*]

  Někdy je to tady fofr ,já si oblíbila piškvorky

  superkarma: 0 25.10.2006, 15:23:07
 4. avatar
  [1] janase [*]

  Já se musím k pochvale připojit. Včera jsem tyto stránky navšívila poprvé a dneska už jsem se zapojila do toho frmolu tady. Je to bezva. Vůbec jsem nečekala, že můj příspěvek bude "hozen do placu" a už vůbec, že se k němu někdo bude chtít vyjádřit.

  superkarma: 0 25.10.2006, 14:58:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme