Vánoce jsou svátky pohody a lásky, ale také zábavy a večírků, které vyvrcholí oslavou Nového roku na Silvestra. Na ten se těšíme, jak si užijeme zábavy, popijeme chutné drinky a najíme se pochoutek. Na Silvestrovskou párty většinou připravujeme jednohubky, chlebíčky, obložené talíře s pochoutkami, které máme rádi.

Mezi oblíbená jídla, která konzumujeme v průběhu celého večera patří „chuťovky“ nebo různá jídla z masa. Chceme vám dát několik tipů na pokrmy, se kterými budete slavit úspěch! Jejich příprava je velmi jednoduchá a jsou velmi chutné! Uvidíte, jak se vám budou při vůni, která se bude linout z trouby, sbíhat sliny!

Pro přípravu využijte tyto pomocníky - směsi MAGGI Nápady. Naše večírkové tipy:

MAGGI Nápady Šťavnatá žebírka

MAGGI NápadyMaggi Nápady Šťavnatá žebírka je směs zeleniny a koření a přípravu šťavnatých žebírek doma v troubě. Příprava je velmi jednoduchá a rychlá - stačí vzít omytá žebírka, vložit je do sáčku na pečení, posypat směsí a péct v troubě asi hodinu.

MAGGI Nápady Šťavnatá barbecue krkovička

MAGGI NápadyMaggi Nápady Šťavnatá barbecue je směs barbecue koření pro přípravu šťavnatých krkoviček doma v troubě. Získáte tak voňavé maso plné lahodné šťávy, jako byste je sundali přímo z grilu. (Takto pohodlně si připravíte doma pokrm i mimo grilovací sezónu). Příprava je velmi jednoduchá a rychlá - stačí vzít omyté plátky krkovičky, vložit je do sáčku na pečení, posypat směsí a péct v troubě asi hodinu. Všechna šťáva vám zůstane v sáčku, maso bude krásně nasáklé kořenící směsí.

Maggi Nápady Šťavnatá křidélka s medem

MAGGI NápadyMaggi Nápady Šťavnatá křidélka s medem je směs na přípravu šťavnatých medových kuřecích křidélek. Balení obsahuje směs bylinek, ke kterým je přibalen speciální sáček na pečení. Příprava je velmi rychlá - kuřecí křidélka umyjeme, dáme do přiloženého sáčku, posypeme bylinkovou směsí, zavážeme a dáme v zápékací míse nebo pekáči péct do trouby. Výsledkem jsou šťavnatá a křehká kuřecí křidélka, která budou chutnat celé vaší rodině.

MAGGI Nápady Křupavé sýrové nugetky s paprikovým dipem a Křupavé česnekově-bylinkové nugetky s česnekovým dipem

 

MAGGI Nápady

Křupavé kuřecí nugetky s dipem si nyní můžete jednoduše připravit i doma! Stačí použít Maggi Nápady Křupavé nugetky s dipem. Vybrat si můžete ze dvou atraktivních variant - Křupavé česnekově-bylinkové nugetky s česnekovým dipem a Křupavé sýrové nugetky s paprikovým dipem. Příprava je velmi jednoduchá - nakrájíte kuřecí maso na kousky, namočíte v trošce oleje (stačí 3 lžíce), obalíte v obalovací směsi a dáte péct do trouby. Mezitím si z přibalené kořenící směsi připravíte dip.
Příprava nugetek v troubě vám umožní připravit chutné a křupavé nugetky s použitím menšího množství oleje než je potřeba při smažení!

Navnadili jsme vaše chuťové buňky? Pokud ano, užijte si Silvestra a další veselé párty!
Inspiraci na další chutná jídla spolu s recepty najdete na www.maggi.cz

Reklama