Domácnost

Pochoutky z grilu. Z čistého grilu

Zatímco pokrmy z grilu a i samotné grilování je velmi oblíbené, následná údržba grilovacích mřížek již o poznání méně. Pokud se chcete vyhnout pracnému drhnutí kartáčkem a složitému odstraňování připečených pokrmů z grilu, můžete vyzkoušet novinku tradiční české značky SOLO – Pěnový čistič pro grily a trouby. Ten si díky své husté pěnové konzistenci snadno poradí i s velmi odolnými nečistotami a zároveň je k čištěnému povrchu šetrný.

Solo

Ať už holdujme jakýmkoliv grilovaným pochoutkám, po každém grilování přichází na řadu činnost, kterou vyhledává jen málokdo. Dostat z vychladlých mřížek zbytky obvykle připečených pokrmů.  Hrubé drhnutí se nedoporučuje, jelikož bychom mohli mřížku poškrábat a metoda odmáčení je rovněž složitá, neboť mřížka bývá mnohdy větší, než nádoby, které máme k dispozici.

Solo

SoloJednoduché řešení přináší novinka SOLOPěnový čistič pro grily a trouby – vysoce účinná pěna zbaví mřížky grilu i trouby či dalších pečící zařízení nejen zbytků pokrmů, ale také nežádoucí mastnoty a sazí, a zároveň je k čištěnému povrchu šetrná. Postup čištění je velmi jednoduchý – stačí pěnu aplikovat na znečištěný povrch, nechat působit (většinou stačí kolem 1 minuty) a poté setřít hadříkem. Pokud je povrch velmi silně znečištěn, proces opakujeme. Pěna na sebe naváže veškeré nežádoucí nánosy a zůstane jen krásně čistá grilovací mřížka. Pěnový čistič pro grily a trouby SOLO je k dostání například v hypermarketech Albert, Kaufland, Hornbach, Uni Hobby a Baumax za cenu od 79,90 Kč.

   
15.05.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Serena21 [*]

    Bez čistého grilu si nikdy nevychutnáte tu pravou chuť grilování. Já gril nejdřívy vyčistím odmastím a pak ho chvíli vypaluji, aby byl oprvdu čistý.

    superkarma: 0 25.05.2015, 11:54:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme