.

Pochody Podorlický šmajd a Pivnice

Cestování

Pochody Podorlický šmajd a Pivnice

I tuto sobotu si můžete dát do těla – provětrat ducha, utužit tělo, nabrat energii aktivním odpočinkem. Tentokrát se můžete zúčastnit Podorlického šmajdu a Pivnice…

Podorlický šmajd

Zítra, v sobotu 16. 10. můžete mezi 7. a 10. hodinou vyrazit od sokolovny v Novém Městě nad Metují na Podorlický šmajd. Pěší trasy jsou dlouhé 10, 17 nebo 26 kilometrů. Pokud se chcete projet na kole, je pro Vás připravena cyklotrasa o délce 40 kilometrů. Určitě je to akce zajímavá, vždyť kratší trasy vedou přes Peklo, a na té nejdelší pěší trase zase navštívíte známou hraniční pevnost na Dobrošově nad Náchodem.
Všechny trasy končí opět u novoměstské sokolovny. Pořadatelé tam budou čekat na poslední opozdilce do 16 hodin. Kdo si z pochodů rád odnáší vzpomínky, nebude ochuzen - všichni účastníci obdrží v cíli pamětní listy.

Hurá do Pivnice

Na vlakovém nádraží v Poličce, v okrese Svitavy, mají v sobotu 16. října, sraz účastníci třicetikilometrového pochodu Pivnice. Pivaři a pivařky se asi radují předčasně, neboť název nebyl vybrán kvůli nějaké zajímavé hospodě, ale podle Pivnické rokle (pískovcového kaňonu s velmi zajímavým průběhem terénu – občas vám bude i těsno), kudy vede trasa výletu.
Ovšem, máme pro Vás jedno důležité upozornění! Kdo se chce akce zúčastnit, neměl by se moc opozdit, neboť minutu před půl devátou odjíždějí účastníci i pořadatelé vlakem na start do Borové.

Všem s Klubem českých turistů tedy přejeme, aby nezaspali a zdrávi došli!  

   
   
15.10.2004 - Zahraničí - autor: Tereza

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Aja [*]

    Koukám, že se nikomu s tůristama nikam nechce...

    superkarma: 0 15.10.2004, 13:46:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme