Zdraví

Pochodujme jako o život proti rakovině prsu

Avon pochod

Kosmetická společnost AVON vyhlašuje devátý ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu. První červnovou sobotu zaplaví Prahu růžové balonky, které jsou letošním motivem boje proti této zákeřné nemoci. Přidejte se k nám a pochodujme společně jako o život!

Start je v sobotu 6. června ve 14 hodin na náměstí Republiky, kde se o dobrou náladu postará skupina Hamleti v čele s Alešem Hámou, který bude v roli moderátora provázet celým odpolednem. Cíl pochodu bude v pět kilometrů vzdáleném Erpet Golf Centru, kde na návštěvníky bude čekat bohatý program. On-line zpravodajství z Pochodu budou přinášet internetové stránky Žena.cz.

Kromě tisíců lidí, kteří chtějí podpořit dobrou věc, se do Pochodu zapojí i všech osm celebrit, které jsou tento rok tvářemi boje proti rakovině prsu. Po boku zpěvačky Moniky Absolonové, která je tváří projektu již čtvrtým rokem, budou pochodovat jako o život i Mahulena Bočanová, Dara Rolins, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Issová a Lenka Termerová. Na Pochod se rovněž chystají postavy seriálu Ulice. Sledujte seriál v období před pochodem a dozvíte se více.

V cíli v rámci slavnostního programu bude předáno 9 000 000 Kč na projekty boje proti rakovině prsu. Slavnostní odpoledne vyvrcholí koncertem skupiny Chinaski, jejíž spolupráce se společností Avon bude i nadále pokračovat. Za podpory Avonu totiž pojede skupina své podzimní klubové turné. Závěrečným vypuštěním tisíců balonků vzdáme společně čest ženám, které s tímto závažným onemocněním bojovaly či stále bojují.

Vstupenkou na Pochod je speciální tričko v hodnotě 300 Kč, které prodávají AVON Ladies a AVON Gentlemen bez nároku na honorář a které si můžete rovněž objednat na webových stránkách www.zdravaprsa.cz nebo zakoupit přímo na místě pochodu. Peníze budou využity na další financování aktivit boje proti rakovině prsu.

Děkujeme, že nás podporujete!

   
11.05.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Nestyda [*]

  "Pochodujme jako o život proti rakovině prsu"

  Pochodujte třeba do prdele!!!

  superkarma: 0 16.05.2009, 19:24:09
 2. avatar
  [2] lilithheta [*]

  "Kromě tisíců lidí, kteří chtějí podpořit dobrou věc" - tento argument je dost pádný na to, abych zůstala sedět doma na zadku. Když budu chtít přispět, tak si koupím od AL propisku nebo náramek, ale capkat jako ovce ve stádu na porážku ... jednou a nikdy více Sml45

  superkarma: 0 12.05.2009, 20:32:52
 3. [1] libuno [*]

  Doufejme, že celebrity to dělají zdarma, pro dobro věci.

  Já jsem dnes prodělala mamografické vyšetření s dobrým závěrem. Přeji ho všem ženám. Nevím, kde se toho bere tolik. Z jídla, ze vzduchu, ze stresu, z životního stylu? Nikdo není schopen nám to říci. Naše mámy a babičky tyto problémy neměly. Odkud to přišlo? Proč toho je tolik? Tak co, vy naši odborníci, řeknete nám pravdu? Kde je jádro "pudla".

  superkarma: 0 12.05.2009, 19:51:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme