pochvaluje si praktičnost svého adventního věnce naše čtenářka s nickem azpol. Při výrobě pomáhají i děti a všichni se u toho docela pěkně zabaví. Jaký je výsledek společného adventního pečení, se můžete přesvědčit z fotografie, kterou nám ke svému příspěvku přikládá.

Milé ženy-in, co jsme s manželem spolu, jsme ještě neměli ty pravé Vánoce. Buď jsme nechtěli jen sami dva a nebo jsme měli doma mimča. Dcerka už je větší a i syn se snaží zapojit. Letos jsme to vymysleli tak, aby to nedalo moc práce a vypadalo to pěkně. Přeci jenom syn je tak trochu demoliční četa.Tak jsme na okna nalepili vlastoručně vystřihované obrázky, nastříhali jsme vločky, které instalujeme nějakým způsobem, ještě nevím, jakým, na strop do pokojíku dětí. Přidali jsme na stůl decentní vánoční prostírání a pár svíček ozdobené barevnými mašličkami.

Takže žádná věda :-D...Ale sobotu jsme trávili hlavně pečením perníčků. Děti jsem nejprve nechala, ať si užijí vykrajování a když už měly z těsta div ne drobenku, jsem je vyhnala zdobit papírový stromek. Po upečení si pár nazdobili a v neděli je už posnídaly :-).A já si v klidu upekla a nazdobila adventní věnec a perníkovou chaloupku.

Na ukázku posílám fotku adventního věnce. Nápad se mi líbí už jen proto, že mi nikde neopadává jehličí a po Vánocích můžeme věnec sníst.

venec

Přeji krásné dny....azpol

Věnec z perníku je prima nápad. Ale je ještě potom k jídlu?

Jak se vám líbí tento adventní věnec, milé ženy-in? Také pečete? Nebo dáváte přednost klasickým věncům ze zeleného chvojí? Pošlete nám foto toho svého? Máte některá z vás opravdu originální nápad?

redakce@zena-in.cz

Reklama