Píše naše čtenářka s nickem 13042000. Z prvních taneční si toho moc nepamatuje a tak nyní ve zralém věkuchodí se svým novým partnerem opět od začátku. To je chválihodné, co říkáte? Nestálo by to za následování

Milá redakce, milé ženy-in,

když si vzpomenu na dobu tanečních, když jsem chodila jako dítě, vzpomínám na to docela ráda. Chodila jsem do tanečních se spolužačkou a samozřejmě s maminkou. Měla jsem prima tanečníka, kluka, který tam chodil se svojí sestrou a maminkou a i když byl velmi věřící, byl moc fajn. Ještě po letech si ráda vzpomenu. Byla tam sranda.

Jak šel čas, spoustu tanců jsem zapomněla, manžel, který tancovat moc neuměl, i když tvrdil opak, mě velmi srážel a velmi ponižovat a tak jsem do tancování moc chuti ani neměla. Paradoxně jsme obešli kdejaký ples. Pak jsem se s ním rozvedla a odstěhovala se.

Nyní žiju s přítelem a po skoro čtvrt stolení opět chodíme do tanečních (já dokonce ke stejnému mistrovi) - tentokráte však pro dospělé. Přítelův tatínek byl profesionální tanečník a tak mu to jde relativně snadno. Já se to musím učit o to více. I když spíše proto, že chci. Přítel mi říká, že hlavní je, že budu tancovat s chutí a radostí. Už nyní chodíme do pokračovacích kurzů a velmi nás to baví. Chodíme hodně tancovat i mimo taneční. Při kurzech nahrává přítel nové kroky na mobil a pak doma trénujeme. Dneska máme dokonce prodlouženou. :-) Teď před vánoci uvažujeme o koupi tanečních bot pro mě, protože na rozdíl od normálních bot z nich nebolí nohy. Potvrdila mi to děvčata, která už je mají. Mám dvoje krátké šaty (do tanečních) a dvoje dlouhé korzetové (na prodloužené a plesy).

Už nyní se těšíme, že si užijeme tance, jak na plesech, tak i po různých tančírnách a podobných akcích. Chceme, pokud na to budeme mít(nemyslím finance, nýbrž sílu, odvahu a um) jít i do experimentálek. Tak držte palce, ať se nezabijeme :-)

nick. 13042000

Milá 13042000, moc vás obdivuji a držím palce. Jsem ráda, že vám dnešní téma sedlo jako ulité

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s tancem vy, milé ženy-in?

  • Chodily jste do tanečních? Jak na tu dobu vzpomínáte? Byla to pro vás radost, nebo spíš trest?
  • Naučily jste se tam dobře tančit, nebo se zdokonalujete celý život?
  • Který tanec vám šel a který jste se dobře nenaučila nikdy?
  • Jak je na tom s tanečním uměním váš partner? Šlape vám na špičky, nebo vás dokonale vede?
  • A vaše děti? Už chodí, nebo chodily do tanečních? Jak jste to prožívala, nebo prožíváte?
  • Jsou rády, když jim děláte garde, nebo vás spíš odrazují?

Napište nám o tanečních ať už svých nebo svých ratolestí. Pošlete třeba fotku

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Toto téma odměníme výjimečně dvěma dárky. Jedna z vás získá kosmetický balíček do koupele od Avon

av

Druhá získá dvě vstupenky na Vánoční posezení s Halinou Pawlowskou, (lístky budou k vyzvednutí na jméno přímo v pokladně kina Lucerna)

m

 

Reklama