.

Po poslední proměně jsem ke kadeřnicím nedůvěřivá!

Novinky

Po poslední proměně jsem ke kadeřnicím nedůvěřivá!

V dalším příspěvku se dozvíte, že ne pokaždé je fajn dostat něco zadarmo. :) O tuhle zkušenost se s vámi podělí čtenářka streamline, která své „výhry“ litovala!

Dobrý den, děkujeme, že jste nám napsala. Přejeme vám co nejméně takovýchto špatných zkušeností!


Mám jednu nemilou zkušenost s vlasovou proměnou a nejspíše i proto jsem vůči kaděřníkům a kadeřnicím nedůvěřivá, a tak navštěvuji kadeřníka cca jednou do 2 let (no, já vím - pro někoho strašná představa, ale své vlasy se starám:-D).

Ale abych nepřeskakovala: Velmi jsem toužila po nějaké vlasové změně a protože u jedné nejmenované drogerie probíhala akce s tím, že za určitý počet nasbíraných bodů si můžete vybrat různé výhody, kde jednou z variant byla právě i vlasová proměna spolu s líčením a ještě nějakým dárkovým kosmetickým balíčkem, tak jsem neváhala se zúčastnit. Nicméně počet bodů, za který se mohla tato výhoda poskytnout byl velmi vysoký a tak mi sbírání těchto bodíků zabralo cca 2 roky, ale to mi vůbec nevadilo - sbírala jsem body přece pro sebe a pro krásu žena něco udělat musí, ne? :-)

Takže přišel den D, kdy jsem měla dostatečný počet bodíků a mohla využít výhodu proměny - ihned jsem se objednala do vlasového studia vzdáleného od mého bydliště 120 km (ale ani to mě neodradilo). K tomuto ještě podotýkám, že jsem přírodní brunetka a vždy když jsem použila barvu na vlasy, tak jsem nešla dále než k hnědým odstínům - možná i změna barvy mě lákala, ale spíše v tónech červené barvy, což jsem sdělila i kadeřnici, která si mou proměnu vzala na starost. Ujistila mě, že je opravdovou odbornicí a že budu jistě výsledkem překvapena.

Nooooo, překvapena jsem byla opravdu velmi - nejenže mi vlasy zkrátila cca o 25 cm, ale ještě mě obarvila na blond:-O Když jsem se viděla, chtělo se mi brečet - nebyla jsem schopná kadeřnici ani vynadat... ale mého zklamání si nemohla nevšimnout. Cestou domů jsem si musela jít do drogerie zakoupit svou zlatou hnědou barvu a doma jsem si vlasy obarvila zpět tak, jak jsem je měla...

A krátké vlasy?:-D Bože, jak mě nesluší krátké vlasy - no, to byla proměna!:-D Jediné, co mě může těšit je to, že jsem za toto neplatila... no i když těch utracených peněz než jsem body nasbírala... škoda mluvit no :-D Teď jdu ke kadeřnici cca jednou za 2 roky - ostříhat roztřepené konečky (což většinou těch 10-15 cm je) a vlasy si barvím doma sama - vlastně i ty konečky si někdy ostříhám sama:-D Taky jsem si sama zkusila ostříhat ofinu (předtím jsem žádnou neměla) a jak mi jí každý chválí :-)

No, není nad to, spoléhat se sama na sebe:-D Jinak mohu všem jen a jen doporučit vlasové produkty s obsahem brazilského keratinu - opravdu nedám na něj dopustit :-)

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

 • Zažila jste takovou?
 • Líbila se vám?
 • Co na to okolí?
 • Šlo o domácí experiment?
 • Vynadala jste kadeřnici?
 • Probrečela jste noc do polštáře?
 • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

   
11.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [2] Lyoness [*]

  Me kadernice vzdy udela pekny strih, ale uces si doma musim dotvorit...

  Nikdy si v tom nepripadam dobre... Mam pocit, ze vypadam jak stara mlada..

  A to je to mlada zenska...

  superkarma: 0 11.02.2014, 15:55:02
 2. [1] cilani [*]

  však neslibovali, že to bude proměna k lepšímu, ne.. ? Sml57 Jj, taky jsem dlouho nechodila ke kadeřnicím, protože jejich představa o slušivém účesu se rozcházela velice s realitou..

  superkarma: 1 11.02.2014, 14:47:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme