To je skoro reklamní slogan na ideálního partnera. Takového si (nenásilnou formou „soužití“) vychovala čtenářka PBD. Ale změnila se i ona...

Další čtenářský příspěvek dorazil od PBD. Je zastáncem toho, aby se lidé navzájem neměnili, ale soužití změní každého...


Dobrý den.

Na otázku co se mi povedlo na mém partnerovi změnit nemohu objektivně odpovědět. To by musel posoudit někdo, kdo ho znal „přede mnou“ a zná i „se mnou“ :)

Ale Vám jde asi spíš o ty vnitřní změny – dumám nad tím a nemám pocit že bych ho záměrně měnila. Určitě se ale změnil a změnila jsem se i já.

V každém partnerském vztahu jeden druhého mění, jeden na druhého má vliv… Tenhle vliv si ani nemusíme uvědomovat dokud se nad tím nezamyslíme. Ale samozřejmě je i vliv cílený – ale nic se nemá přehánět, aby to nebylo jak v té písni „…muž pod bičem otrokáře žil..“ :)

Ale nějaké velmi konkrétní změny mě napadly:)

Po jídle oplachuje nádobí a špinavé prádlo třídí vhozením do správného koše :) Máme dva – na barevné a na bílé.

Ještě mě napadá další změna – a to že se na tváři zcela neholí ale nechává si delší vous přesně tak jak se mi to líbí:) K tomu sem ho nenutila,teda vlastně poprvé lehce ano,protože jsem „můrovala“ ať  to zkusí..Když to konečně udělal,tak jsem chválila jak mu to sedne a už se tak holí pořád:)

A hlavní změna na závěr..

Udělala jsem z něj zadaného muže :) Udělala jsem z jeho „já“ naše „my“ :)

On ze mě udělal snoubenku a spolu ze sebe uděláme manželata a jistě i rodiče:)

S pozdravem, 
PBD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama