Tenhle příběh je starý pár měsíců a nakonec skončil šťastně, ale při jeho čtení v takový konec asi, stejně jako já, věřit nebudete.

Dobrý den.

Rozhodovala jsem se dnes dlouho, jestli Vám mám napsat nebo né, ale už jsem hodně dlouho na ženu-in nic nepřispěla a k tomuto tématu mám opravdu co říct. Bohužel se mě před pár měsíci stalo, že jsem manželovi po více jak 20 letech co jsme spolu byla nevěrná.

Přišlo to z ničeho nic ani netuším jak. Jen tak jsem brouzdala z nudy po internetu až jsem našla nějakou tehdy pro mě neznámou seznamku Badoo. Nikdy v životě jsem na žádné seznamce nebyla, proč taky, když jsem šťastně vdaná, ale zvědavost mě nedala a koukla jsem tam. První to po mě chtělo registraci, ale zvědavost byla tak velká, že jsem se zaregistrovala, pak to po mě chtělo i fotky abych viděla profily ostatních, tak jsem tam jen tak dala první 3 fotky co jsem našla se mnou v pc a pak jsem jen koukala na profily mužů z mého okolí. Zjistila jsem že nikdo známý tam není, tak jsem odtam odešla a myslela jsem si, že tím to skončilo.

Jenže druhý den mě z badoo přišla zpráva na email, pak další a další a další. Jen tak ze srandy jsem jednomu, co bydlel kousek ode mě, ale neznala jsem ho odpověděla. Samozřejmě první týden jsme si jen tak psaly, já dokonce přiznala že jsem vdaná, pak už jsme si začali psát i dost intimní věci a nakonec si dali o sobě více informací jako je email a profil na facebooku.

Tam jsme pokračovaly ve psaní, pak už jsem se i na psaní s ním začala těšit. Později jsme si asi po měsíci vyměnily své telefonní čísla. Začal mě často volat až si toho manžel všimnul a začal se mě vyptávat, kdo mě pořád píše a volá. Samozřejmě jsem se vymluvila a on mě věřil.

Za nějaký čas jsme se začali i scházet a bylo to něco úchvatného, tolik lásky a něhy jsem dlouho nezažila, tak jsem si to vychutnávala, ono po 20 letech manželství se není čemu divit, že už to nebylo jak se říká ono. Při asi 5 schůzce mě volal manžel a zřejmě už měl nějaké podezření, a vyptával se mě kde a s kým jsem. Zase jsem se vymluvila ale poznala jsem, že mě to nevěří.

Pak jsem došla domů, on seděl u počítače a před sebou měl chat s tím mým milencem a chtěl po mě vysvětlení. Tak jsem mu řekla celou pravdu, nejdříve byl naštvaný, nadával mě do ...... ani to nemůžu napsat, pak brečel a chtěl náš vztah zachránit.

 Jenže tou dobou už jsem do toho druhého byla hodně zamilovaná, jak nějaká mladá puberťačka. Manželovi jsem na rovinu řekla, že toho druhého miluji. On na to jen řekl, že mě to snad brzy přejde, že on mě miluje natolik, že se i přes tohle všechno pokusí náše manželství zachránit. Začal se se mnou milovat každý den, říkat mě ty pěkná slovíčka, která mě zřejmě chyběla a hledala je u toho druhého.

Tak jsem se rozhodla, že kvůli pár měsícům s jiným, nezahodím 20letý vztah s manželem, kterého stále i po tolika letech miluji a rozhodla se, že se s ním sejdu a vše ukončím. To jsem řekla i manželovi, že jdu na poslední schůzku vše ukončit. Manžel ale z toho byl tak nervozní, že mě volal, i když věděl, proč s ním jsem.

Když jsem milenci oznámila, že s ním končím, že chci zpátky svého manžela, byl z toho moc smutný, až mě ho bylo dost líto a utěšovala jsem ho, že si najde lepší, hodnější,.... a v tom ten telefon od manžela, milenec mě sebral telefon z ruky, že si s mým manželem chce promluvit, to mě málem omejvaly.

Když jsem slyšela rozhovor těch dvou a jejich hádku o tom, kdo mě víc miluje, bylo mě z toho špatně a litovala jsem všeho, co jsem to oběma provedla. Pak se ti dva i několikrát sešli, sice jsem z toho měla obavy, ale naštěstí vše dobře dopadlo, oni si vždy přátelsky promluvily, manžel teda vždy trval na tom, aby mě nechal být.

Už je to několik měsíců co se to stalo a já jsem šťastná, že jsem zůstala s milujícím manželem a vím, že už bych nikdy nic takového neudělala, dodnes toho lituji, navíc vím, že ten druhý je dosud sám. 

Prosím pokud to budete chtít uveřejnit, tak bez mého jména, děkuji.


Po 20 minutách dorazil ještě jeden mail:

Dobrý den ještě jednou, já ten příběh tak rychle napsala a ještě rychleji odeslala, že jsem si ho po sobě ani nepřečetla, jak jsem se sama před sebou styděla. Jestli tam jsou nějaké hrubky, tak se moc omlouvám, nebylo pro mě vůbec příjemné o tom napsat. Udělala jsem to jen z jednoho důvodu a to, že můj manžel už několik let touží po tom, abych si pořídila něco sexy z sexshopu, tak mě k napsání zlákala vaše výhra, abych po tolika letech, udělala manželovi radost. Nikdy jsem neměla odvahu si něco takového koupit a jen výhra by mě donutila. Moc vás prosím, neuvádějte když tak k tomu ani mé jméno a ani přezdívku, předem mockrát děkuji


Text nebyl redakčně upraven


Milá čtenářko, váš příběh je silný a vaši motivaci chápu. Když jsem vymýšlel odměnu za příspěvek, říkal jsem si, že někdo podobný by se mi mohl ozvat. Děkuji za váš příspěvek. Asi tý svý potvoře budu taky někdy muset říct, že ji miluju, a zakázat pod jejím profilem všechny netový seznamky. :)

Dnes máme téma, co Vám dala, nebo vzala nevěra.

Seberete odvahu a napíšete, jak to máte vy?

  • Co vám dala, nebo vzala nevěra?
  • Poznala jste díky nevěře toho pravého?
  • Vzala vám nevěra partnera?
  • Zachránila vám nevěra vztah?
  • Až s jiným jste poznala, jaký ten váš je?
  • Zahnul vám a od té doby je pozornější?
  • Něco jiného k tématu?
  • Co si o nevěře myslíte?

Napište to do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním poukázkou do online sexshopu za 1 000,- korun. Aby ten váš neměl chuť na nevěru, nebo abych vám ji zpestřil.

A pokud si to budete přát, vaši identitu nezveřejním. Tak směle do toho!

Reklama