byl nejmilejší hračkou čtenářky Ferdulky. Bohužel, o něj přišla v nemocnici, kde ležela se spálou. Po udzdravení propustili jen ji a medvěda si tam nechali. Byl prý infekční.

Krásný den všem s hezkým tématem!

Mám ve vzpomínkách několik hraček mého dětství. Můj nejoblíbenější plyšák byl poměrně velký plyšový pes Fík, kterého mi darovala ségra, bohužel jsem si ho s sebou vzala coby 4 letá do Krče do nemocnice, kde jsem ležela se spálou a už mi ho nedovolili vzít zpátky domů, protože byl „infekční“ L.

Doma jsem měla vláčky Piko-elektrickou železnici s trafem, nábytek pro panenky, velkou pannu-chodičku-s vlasy stvořenými k česání a na tu dobu poměrně vzácnou hračku-krabici Lega.

Tyhle hračky jsem tak nějak průběžně střídala a vyhrála si, sestru jsem měla starší, velkou, tak jsem si hrávala převážně sama.

Co jsme se sestrou dělaly společně-občas večer si promítaly pohádky z diaprojektoru Diax-teď se hodně prodávají na aukcích, já osobně jsem si jednu „ulovila“ na bleším trhu na Kolběnově a pár pohádek k tomu, protože po nás se ztratila neznámo kam. Děti byly úplně unešené, je to něco jiného v dnešní době, taková neotřelá věc.

Na přiložené-omluvte kvalitu-staré fotce posílám mého oblíbence Fíka.

fík

Ferdulka

Milá Ferdulko, to vám asi muselo být líto. Copak nešel nějak vydezinfikovat? Tím se ale asi nikdo nezabýval

Text nebyl redakčně upraven

S čím jste si hrály vy, milé ženy-in? Máte svou nemilejší hračku ještě schovanou? Pamatujete si, od koho jste ji dostala? Zavzpomínejte si a napište nám do redakce a na adresu:

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama