Plyšoví charitativní méďové budou k dostání od 11. listopadu 2013 v síti parfumerií Marionnauda vybrané finance letos poputují do Nadace Taťány KuchařovéKrása pomoci. Medvídek stojí 299 Kč a částka 200 Kč bude věnována nadaci...

medvidek

  • Letošní charita bude směřovat Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci

Rozkošný plyšový medvídek je dárek, který udělá radost malým i velkým. Když se k němu ještě přidá pomoc potřebným, je radost z dárku dvojnásobná. Plyšoví charitativní méďové budou k dostání od 11. listopadu 2013 v síti parfumerií Marionnauda vybrané finance letos poputují do Nadace Taťány Kuchařové –Krása pomoci. Medvídek stojí 299 Kč a částka 200 Kč bude věnována nadaci na podporu dobrovolnických programů pro seniory po celé České republice.

Vánoce jsou sváteční chvíli, kdy nejen obdarováváme své nejbližší, ale také je to čas, kdy je vhodné se zamyslet nad pomocí potřebným. Vhodnou příležitostí jsou nejrůznější charitativní akce, jako například každoroční prodej plyšových medvídků v Marionnaud. Kromě krásného dárku nás v tomto případě hřeje fakt, že jsme přispěli na dobrou věc.

Letos jsme uzavřeli spolupráci s Nadací Taťány Kuchařové - Krása pomoci. 200 Kč z každého plyšového medvěda půjde na podporu dobrovolnických programů pro seniory. V rámci těchto programů navštěvují dobrovolníci seniory a pomáhají jim například v domácnostech, s nákupy, docházejí za opuštěnými či málo navštěvovanými seniory do domovů seniorů nebo LDN a celkově pomáhají starým lidem předcházet pocitům osamění“, vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud.

Nadace Taťány KuchařovéKrása pomoci podporuje devět dobrovolnických programů pro seniory po celé České republice. Dobrovolnické programy si kladou za cíl zmírnit osamělost starých lidí. Realizují se díky profesionálně vedeným dobrovolníkům – lidem, kteří mají chuť pomáhat ve svém volném čase a docházejí pravidelně (minimálně 1 x týdně) za „svým“ seniorem. Dobrovolník se stává společníkem. Seniorům se dostává pocitu potřebnosti, přijetí, naslouchání a motivace v jejich životě. Rovněž díky dobrovolníkům je možné pomáhat bez nároku na úhradu, tudíž jsou programy dostupné všem, kteří o společnost mají zájem. Doplňují tak placené služby a přináší to, co si za peníze nelze koupit – zájem o člověka, laskavost a pochopení.

Pomoci nyní může každý z nás, stačí si zakoupit roztomilého plyšového medvídka v hodnotě 299 Kč a 200 Kč z každého medvěda dostane Nadace Krása pomoci. Medvídci budou v prodeji od 11. listopadu 2013 do Štědrého dne, či do vyprodání zásob.

Reklama