Magie

Plodné dny uprostřed cyklu? Jdete na to špatně!


Pokoušíte se o děťátko a stále se nedaří? Byla jste na umělém oplodnění a stejně nic? Patrně na to jdete špatně! Plodné dny se mění podle fáze Luny. Více odborník, který má „na triku“ přes 5 tisíc šťastných maminek a miminek.

Charismatický, příjemný, uklidňující Štír, v jehož společnosti vám prostě musí být dobře. Není to jen tím, co vám vypráví, ale bezesporu i hladivou formou podání.

Když jsem se zaposlouchala do jeho výkladu, co je vlastně na metodě, kterou již za čtyřicet let praxe úspěšně pomohl tolika zdánlivě neplodným párům, tak zvláštního, prakticky jsem nemohla uvěřit, že jde o něco tak přirozeného. 

Ale je to právě ona přirozenost a vědomí, že člověk, stejně jako všechno, je součástí jednoho obrovského celku, co stojí za více než pěti tisíci šťastných početí, kterých je Ing. Josef Kulovaný „příčinou“. Nutno říci takových početí, která klasická medicína pokládala za neuskutečnitelná, nebo si s nimi nevěděla rady.

Luna je matka
Když to hodně zjednodušíme. Z horoskopů, které mnohé z vás již mají, víte, že se vypisuji s postavením a působením jednotlivých planet, co do povahy člověka. Také víte, že Luna v něm zastupuje ženskou stránku a přístup k mateřství. A o tom to hodně laicky řečeno je. 

Josef  Kulovaný je jedním z nejlepších astrologů, na které lze u nás narazit.

Můžete se teď zeptat: A to mám jako uvěřit tomu, že ač se několik let marně snažíme o miminko, když desítky doktorů nedokázalo početí pomoci, jestli selhalo i umělé oplodnění, že mi teď pomůže nějaký astrolog?

Ano. Jeho metoda se přímo řídí tranzitem Luny u každé jednotlivé ženy. A ten není stejný u všech. Podle vašeho narození vám inženýr Kulovaný plodné dny přímo „ušije na míru“. Věřte nebo ne, funguje to! Jak přesně? Na to jsme se zeptali.

Takže to není tak, že plodné dny jsou zhruba uprostřed cyklu?
Naprosto nelze takhle ženu naprogramovat a napasovat ji do nějaké tabulky. Plodné dny ženy s ohledem na postavení její Luny v době jejího narození se právě s ohledem na tuto skutečnost aktivně mění. Jeden měsíc to může být začátkem cyklu a jindy dokonce v době menstruace. To si málokdo uvědomuje a řekne nám to právě Luna.

Ta Luna, která na této planetě zdaleka nemá na starosti jen příliv a odliv. Ta Luna, která je přímo odpovědná za páření mnoha živočichů, za jejich plodnost, za rozmnožování květin, za náladu, emoce i schopnost našeho soustředění, za obsah účinných látek v bylinkách a za mnoho dalších věcí…

Vaše metoda tedy spočívá vlastně v takovém mateřském horoskopu?
Jen její část. U vás je to jednoduché. Z vašeho narození vyplývá, že jste bytostnou podstatou matka. Jste mimořádně plodná a naprosto mě nepřekvapuje, že máte čtyři děti. S ohledem na fakt, že vaše Luna je v Raku, je také pochopitelné, že vaše děti jsou čtyři holčičky. Jste nastavená na holky. To ale neznamená, že nemůžete mít kluka. Tady máte vaše plodné dny na tři měsíce i s daty, kdy byste počala chlapce. (Dostala jsem kalendář a zkonzultuji s přítelem.)

Jinde je potřeba ženu dobře připravit, upravit její energie a podobně. Osvědčuje se mi tady hodně Ajurvéda, která je matkou dnešní západní medicíny.

Počkejte, takže vy umíte naplánovat i pohlaví?

Samozřejmě. Je to zase podle Luny. Čím blíže je ten který měsíc k Raku, tím spíše to bude holka. Není to složité, jen je potřeba si uvědomit, že každá žena, a předně každé její vajíčko, je sakra chytrý organismus a chová se selektivně. Vybírá si…

Když tak nad tím přemýšlím, ono se to dá použít i obráceně, ne? Jako antikoncepce...

Ano, dá a spolehlivě. Jen je potřeba počítat s životností spermií. Ta bývá 48–72 hodin. Čili víte-li, kdy máte své plodné dny, je potřeba počítat s touto dobou před i po.

A co třeba to, zda bude dítě zdravé? To umíte také naplánovat?
Také. S vysokou mírou pravděpodobnosti ano. Astrologická metoda totiž i zde umožnila vyloučit nevhodné termíny a ponechat k početí pouze ty, které jsou vhodné pro narození zdravého dítěte.

Když je vaše metoda tedy tak úspěšná, máte na kontě přes pět tisíc zdravých dětí u dvojic, kde to nebylo samo sebou, proč se tohle neučí každý lékař? Proč nejste propojeni?
Ale ono to zase tak dramatické není. Jsou pracoviště, se kterými dnes již spolupracuji. Někteří lékaři mi dokonce svoje beznadějné případy posílají. A naštěstí jsou i rozumná centra umělého oplodnění, která si již běžně ode mě berou termíny, aby bylo oplodnění úspěšné.
Slova Josefa Kulovaného jsem se pokusila ověřit. Zavolala jsem tedy gynekologovi.
„Znám
 toho astrologa a četl jsem i slyšel o jeho metodě. Patrně čekáte, že ji jako klasický doktor odmítnu. Pohledem lékaře, který z fakulty ví, jak se chová ženský organismus a ženské vajíčko, to neudělám. Pochopitelně nebudu jako gynekolog léčit pomocí astrologie, ale vzhledem k relativitě početí samotného a s vědomím, že chování ženského lůna není otázkou nějaké ryze mechanické posloupnosti, beru systém pana Kulovaného velice vážně a vůbec bych se nestyděl v některých případech sám konzultaci u něho doporučit,“ řekl můj lékař, MUDr. Zajíček.

Někde to ale přece opravdu nejde...
Samozřejmě že existuje procento případů, kdy to skutečně nejde z fyzických příčin, ale procento zdaleka není tak vysoké, jak se zdá.
Jsou ženy, například, které mají tak rozhozené cykly, že je potřeba napřed upravit jejich vlastní vnitřní krajinu. A to lze.
Jsou muži, kteří špatnou životosprávou, vlivem stresu a jiných „darů“ současného způsobu života často mordují vlastní spermie doslova ve velkém. I tady lze snadno pomoci.

Převážně ke mně chodí ženy či manželské páry, které mají za sebou řadu let intenzivní, avšak neúspěšné léčby a neúspěšných pokusů metodou IVF, takže každý takový zdárně vyřešený případ je vlastně malým zázrakem a obrovským úspěchem. O některých zdařilých případech lékaři mluvili jako o otěhotnění v „nelogickém termínu", jiné se nerozpakovali označit dokonce za „zázrak“.

Co je podle vás nejdůležitější?
Jednoznačně to je zdravotní stránka problému. Astrologický výpočet je sice důležitý, ale sám o sobě vůbec nestačí. Zde se jedná o typický průsečík astrologie a medicíny a jejich nezbytnou součinnost. A ona zdravotní stránka se týká nejenom žen, ale v poslední době mnohem častěji i mužů, takže stále naléhavěji vystupuje do popředí medicínská a léčitelská péče o budoucí rodiče. V astromedicíně jde o správnou diagnózu, volbu a načasování velmi jemných, ale přitom nesmírně účinných přírodních prostředků k dosažení eventuálního zlepšení plodnosti obou partnerů. Mám četné doložené případy, kdy po mnoha opakovaných neúspěšných pokusech o umělé oplodnění (IVF) po mojí léčbě a stanovení nejvhodnějšího termínu k početí ženy rychle a bez problémů otěhotněly, často i spontánně!
Zde je jednoznačně největší devízou radost manželských dvojic, které předtím absolvovaly martyrium složitých procedur, nadějí, očekávání a řady zklamání.

A ještě poslední otázka: Kolik to stojí?
Nic. Jenom za sestavení kalendáře plodných dnů musím účtovat 200 korun. Tato částka jde majiteli objektu, kde sídlíme, na nájem a podobně. Svou pomoc, konzultace a poradnu provozuji celých čtyřicet let zcela zdarma. Největší odměnou je mi zdravé dítě a radost jeho rodičů.
Mnou doporučené přírodní preparáty a podpůrné prostředky, samozřejmě jen přírodní, si klienti financují sami.

Co dodat? Snad že dokonce i v době, kdy bez peněz pomalu nelze ani vylézt na ulici, kdy na některých místech platíme i za to, že tam dýcháme, lze narazit na člověka, pro kterého je jeho práce stále především posláním a jedinou odměnou pak vědomí, že ji dělá dobře.

Poradnu pro početí pana Kulovaného najdete na Smíchově, v Nádražní ulici. Na fialovém poutači je nápis Atromedicína. Písemně je možno jej kontaktovat na e-mailu jozka@astromedicina.cz nebo na telefonu 604 875 002. Jeho stránky si můžete prohlédnout na www.astromedicina.cz

   
02.03.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [62] Klim [*]

  Tak sorry, až teď jsem si všimla, že je tady na téma jonášovy metody obsáhlý článek...Sml80

  superkarma: 0 16.07.2009, 18:16:35
 2. [61] Evika477 [*]

  Je to myslím v podstatě jedno, důležitý je výsledek....

  superkarma: 0 31.05.2009, 22:13:29

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] Myškomedvídek [*]

  to už nepotřebuji

  superkarma: 0 26.04.2009, 19:22:06
 2. avatar
  [59] kvietoček [*]

  Kde by sa ale dalo zistit v akej fázi bol mesiac ked som sa narodila?? Nemáte niekdo odkaz na nejaku stránku,alebo sposob ako počítať???

  superkarma: 0 23.04.2009, 15:27:46
 3. avatar
  [58] Lukáš Čejka [*]

  Suzanne: ty ses jak Jezis,p orad same obetovani, utrpeni ...

  superkarma: 0 03.03.2009, 11:28:17
 4. avatar
  [57] kareta [*]

  Juana: mě taky

  superkarma: 0 03.03.2009, 11:06:11
 5. avatar
  [56] Juana [*]

  Astrologickou metodu znám léta. Před lety jsem totiž našla doma knížku od dr. Jonáše, který ji v 60. letech vypracoval, a dlouhými výpočty jsem si pak zjišťovala, v jaké fázi byl Měsíc, když jsem se narodila. Jde o to, že plodné dny jsou právě v dny, kdy je měsíc ve stejné fázi jako byl při narození. A paradoxní je, že jsem za svůj život několikrát otěhotněla a když jsem zpětně pátrala po tom, kdy to bylo, tak pokaždé to bylo při úplňku. Při úplňku jsem se totiž narodila... Ten horoskop jsem si pak nechala po letech taky vypracovat a pan Kulovaný pracuje na stejném principu jako dr. Jonáš, plodné dny mi opravdu vycházely kolem úplňku.

  superkarma: 0 03.03.2009, 11:01:23
 6. avatar
  [55] KatherineDickinson [*]

  já na sobě ovu taky poznám a teplotu si fakt neměřím

  superkarma: 0 03.03.2009, 10:47:27
 7. avatar
  [54] Suzanne [*]

  lukas.cejka: samozřejmě, že to je utrpení. Jinak by se lidé nemohli OBĚTOVAT

  superkarma: 0 02.03.2009, 23:12:01
 8. [53] Leidy [*]

  Míšo opět zajímavej článek.Čtu to tady poprvé.Ještě jsem o tom neslyšela že by šla dohromady medicína a astro co se týče otěhotnění.

  superkarma: 0 02.03.2009, 22:13:31
 9. avatar
  [52] Meander [*]

  sas: Máš v těch tajemnejch silách drobátko bugr

  superkarma: 0 02.03.2009, 20:24:14
 10. avatar
  [51] sas [*]

  Meander: To těžko, ale když nemáme důkazy, tak za všechno přeci mohou tajemné síly. Nebo ne ?

  superkarma: 0 02.03.2009, 20:08:30
 11. avatar
  [50] Lukáš Čejka [*]

  Suzanne: ja myslel, ze to ma byt radost a ty pises o utrpeni

  superkarma: 0 02.03.2009, 17:53:36
 12. avatar
  [49] Meander [*]

  sas: No ty rozumíš ale fakt úplně všemu Já žasnu

  superkarma: 0 02.03.2009, 17:49:01
 13. avatar
  [48] Lukáš Čejka [*]

  kareta: doufam, ze jen myslenim

  superkarma: 0 02.03.2009, 17:42:26
 14. avatar
  [47] kareta [*]

  lukas.cejka: jen počkej, až otěhotníš

  superkarma: 0 02.03.2009, 17:39:50
 15. avatar
  [46] Suzanne [*]

  lukas.cejka: ale no to né, to by pak taťkové nemohli v těhotenství taky trpět

  superkarma: 0 02.03.2009, 17:37:03
 16. avatar
  [45] Lukáš Čejka [*]

  Suzanne: kdyby do toho nepletli hvezdy, tak by mozna otehotnely jen zeny

  superkarma: 0 02.03.2009, 17:22:10
 17. avatar
  [44] Suzanne [*]

  sas: ale "hloupé" je, že to skutečně funguje. Znám dva páry, které otěhotněly podle hvězd. A můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je asi to jediné, co s tím můžeme dělat

  superkarma: 0 02.03.2009, 16:55:57
 18. avatar
  [43] wich [*]

  wich: Podle chování a změn, které na těle pozoruji

  superkarma: 0 02.03.2009, 16:49:41
 19. avatar
  [42] sas [*]

  OlgaMarie: Článek ber s rezervou. Ono je to vždy tak. Když si někdo neví rady, tak se odvolá na astrology nebo náboženství.

  superkarma: 0 02.03.2009, 16:48:04
 20. avatar
  [41] Eirin [*]

  wich: A podle čeho to poznáváš ty?

  superkarma: 0 02.03.2009, 16:29:37
 21. avatar
  [40] wich [*]

  Za ty roky už sama na sobě nejlíp poznám, kdy mám plodné dny. A nepotřebuji ani měřit teplotu Přeci jen se sebou žiju 24 hodin denně

  superkarma: 0 02.03.2009, 16:10:42
 22. avatar
  [39] OlgaMarie [*]

  A jak to, že některé národnosti s početím takové problémy nemají? Že by jim přály hvězdy, když jsou pokládaní za menšinu?

  superkarma: 0 02.03.2009, 16:09:51
 23. avatar
  [38] sas [*]

  sas : Ovulaci občas vnímám, jindy ne. Záleží také na únavě a pod. Muž říká, že ovulace je na mě občas poznat. Asi nekecá, muži prý někdy ovulaci poznají, prý je to vidět na stylu chování a vystupování.

  superkarma: 0 02.03.2009, 15:13:56
 24. avatar
  [37] Eirin [*]

  iva.h: Nebo tady v češtině http://merenibt.xf.cz/

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:46:57
 25. avatar
  [36] Eirin [*]

  Iva.h: Ovu je v den, kdy je teplota ještě nízká. Když naměříš následující den vysokou teplotu a ta se drží, tak ovu proběhla před tím zvýšením, takže máš pravdu.

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:46:13
 26. avatar
  [35] Mánička [*]

  iva.h: zvýšení bazální teploty je známka proběhlé ovulace. Takže máš asi pravdu, že v době ovulace je ještě nízká... více např. zde http://www.fertilityplus.org/faq/bbt/bbtfaq.html

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:44:08
 27. [34] iva.h [*]

  A já jsem si doteďka myslela, že když je teplota naopak nízká, že mám ovu. Ale tady čtu, když je naopak vysoká. To jsem z toho jelen.

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:32:05
 28. avatar
  [33] Eirin [*]

  Pavla_b: No však, říkáme obě to samé - já bych bez teploty taky nepoznala nic, až v souvislosti se změnou té teploty bych byla schopna přiřadit nějaké jiné eventuální projevy ovulaci.
  Já si určuju datum ovulace právě spíše z antikoncepčních důvodů, protože pilule už jsem dál brát nechtěla.

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:31:30
 29. [32] Pavla_b [*]

  Eirin: no mně o přesné určení ovulace momentálně nijak nejde, jen mne překvapuje to tvrzení, že každá žena to na sobě pozná i bez měření teploty

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:21:05
 30. avatar
  [31] Eirin [*]

  Pavla_b: Já právě taky ne. Tak měřim.

  superkarma: 0 02.03.2009, 14:19:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme