Říjen přinesl do Centra Černý Most plno hravé zábavy určené především nejmenším zákazníkům. Každé středeční podzimní odpoledne totiž v centru ovládnou veselá divadélka, tance a písničky, jež se konají ve třetím patře Centra Černý Most naproti multikinu CineStar vždy od 16 hodin.

Na malé diváky čekají pohádková představení, interaktivní programy nebo setkání s populárním prasátkem Pigy, které je v centru na konci listopadu pobaví příběhem nazvaným Pigy a průšvih s mapou. Děti budou v rámci každého programu zahrnuty dárky a pozornostmi od partnerů akce, jejich rodiče se pak mohou těšit na šálek kávy. Milovníci divadla a filmu z řad dospělých zajisté uvítají i další akci, již pro své návštěvníky Centrum Černý Most v měsíci říjnu připravilo. U příležitosti životního jubilea herečky Květy Fialové hostí jedinečnou retrospektivní výstavu čítající desítku velkoformátových fotografií z jejího profesionálního i soukromého života. Expozice je v centru k vidění do 14. října.

sad
Podzim se v Centru Černý Most nese ve znamení kultury a zábavy pro celou rodinu. Jeho nejmenším návštěvníkům jsou určena pravidelná středeční odpoledne, jejichž program nabídne hravá divadélka, zpívání, tanečky a spoustu další zábavy. Podzimní veselá setkání, která odstartovala již 1. října, se budou konat vždy ve třetím patře centra naproti multikinu CineStar od 16 hodin. Malí diváci vždy navíc dostanou sladké občerstvení a dárky od partnerů akce, jejich rodiče si pak mohou vychutnat šálek kávy. V následujících týdnech na děti čeká celá řada pohádkových divadelních her, stejně tak interaktivní programy plné originálních písniček, zpěvu, tance, legrace a soutěžení. Podzimní zábavný cyklus uzavře 26. listopadu příběh nazvaný Pigy a průšvih s mapou, jejímž hlavním hrdinou je oblíbené prasátko Pigy známé z jediného českého online rádia určeného pouze dětskému publiku.

„Cílem našeho centra je nabízet vedle bohatého portfolia prodejen i zábavu, jež zaujme všechny členy rodiny bez ohledu na věk,“ uvedl Jozef Halász, manažer Centra Černý Most. „V průběhu října jsme se proto zaměřili v prvé řadě na nejmenší, jimž je určen divadelní program, a zároveň věřím, že potěšíme i dospělé fanoušky divadla a filmu. Ty čeká retrospektivní výstava fotografií legendární herečky Květy Fialové uspořádaná u příležitosti oslavy jejích 85. narozenin.“

Výstavu fotografií Květy Fialové připravilo Centrum Černý Most ve spolupráci s Městskými divadly pražskými, kde herečka s několika krátkými přestávkami účinkuje již od 50. let minulého století. Desítka snímků ji představuje na divadelních prknech v inscenacích jako Nasredin, Caesar, Anna Kareninová, Deset malých černoušků i aktuálním benefičním představení s názvem Fialové Květy štěstí. Fotografie doprovázejí citáty z několika knih, jejichž autorkou Květa Fialová je. Umělkyně v nich komentuje vlastní profesionální zkušenosti a zážitky, ale přibližuje i svůj životní přístup plný optimismu.

sdf

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz, na www.facebook.com/centrumcernymost.

Reklama