Takový nákup pořídila naše čtenářka s nickem IvaK za poukázku od Ženy-in. Takže celkově jí to přišlo na pouhých 5 Kč, které doplácela. Jsme rádi, že se jí dárek za příspěvek takhle vyplatil

Krásné ráno všem.

Konečně je doma klid a já se můžu pustit do psaní a svěřit se vám s mojí mánií v nakupování. U nás na malém městě se o výprodejích moc nedá mluvit. Mám pocit, že jsou první ceny dost nadsazené, pak oblečení sleví ale stejně je to obvyklá cena. Takže oblečení se mi se slevou moc nedaří kupovat.

Nedávno postavili výprodejový stan na parkovišti před Kaufland a tam se daly nakoupit přímo poklady. Něco bylo sice nevalné kvality, ale podařilo se mi vybrat třeba Raclette grill za zlomek ceny, nebo kvalitní pásky po deseti korunách. Na internetu ten gril prodávají za 1600 kč a já ho mám za 200 kč. Každý víkend u nás prochází zatěžkávací zkouškou a funguje bez problému :-) Bylo složité se tam vůbec dostat. Protože se tam tlačilo dost lidí a všichni chtěli všechno. Naštěstí nemuseli zasahovat záchranáři, k úrazu nikdo nepřišel.

Častěji se mi ale stává, že na výprodeje čekám na internetu. Denně mi chodí několik nabídek od Vykupta, Slevotéky ...Nebo třeba slevněných nabídek zájezdů. Většinou to rychle projedu a hned smažu. Zrovna před týdnem mě zaujala nabídka na inline brusle na manžela. Byly pro začátečníka a i s poštovným za 550. Tak to jsem neodolala a hned je objednala. Zrovna včera došly. Manžel je v bruslení naprostý začátečník, ale má obrovskou vůli se to naučit. Takže se hned po obrovské radosti z nových bruslí pustil do tréningu a drandil od stěny ke stěně v kuchyni :-) Do terénu to ještě není. Ještě musíme koupit chrániče a jedem do parku. Snad to ve zdraví přežije.

Ale nejkrásnější zážitek z nakupování jsem měla před týdnem v Ostravě. To je nejbližší město, kde je Marks & Spencer. Musela jsem si počkat, hodně dlouho, než jsem tam měla cestu. Udělali jsme si s rodinou výlet na Miniuni a prošli si na konec celou Černou louku. Výlet se vydařil, bylo krásně, horko a my jsme s Natálkou nakonec chtěli ještě proměnit poukázku na 500 kč právě z redakce Ženy in za článek.

Raději jsem se jako první na pokladně informovala na jeho uplatnění, abych nebyla zklamaná a pak už jen procházela mezi věšáky a vybírala a vybírala. Za normálních okolností by mě ani nenapadlo tam jít nakupovat. Je to docela drahá značka a i obyčejné tričko tam stojí 600 kč. Šaty tam byly za 2000 a kalhoty za 1000.

Měla jsem ale štěstí na výprodej kosmetiky i oblečení a z několika stojanů ve výprodeji jsem si nakonec vybrala. Celý obchod byl poloprázdný, jen sem tam zákaznice taky lačnící po kvalitě, ale evidentně na peníze moc nehleděla. Začala jsem nosit sprcháče, pěny do koupele a další kosmetiku k pokladně a chtěla jsem vědět, kolik si toho ještě můžu vzít.

nákup

Paní pokladní mi to ochotně načítala přes EAN kod a stále toho bylo málo. Tak jsem si vzala ještě krásnou halenku a konečně dokončila nákup. Paní mi nakonec načetla tu poukázku a chtěla ještě doplatit 5 kč. Tak jsem si to balila do dvou tašek a konečně šla na řadu zákaznice za mnou. Vzala si takový krátký svetřík, něco jako bolerko za 600 kč. Házela na mě hnusné závistivé pohledy a pak nasupeně odcházela :-) Igelitku ani nepotřebovala, zato s peněženkou prázdnou.

Tímto Daně ještě jednou děkuji. Byl to úžasný zážitek.

Iva K.

Milá IvoK. díky, hezky se to čte a já jsem ráda, že jsem k té radosti mohli svým skromným dílem přispět.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s nákupy ve slevách vy, milé ženy-in? Využíváte je? Co si ve slevách nejraději kupujete? Už jste si něco koupila? Pochlubte se.

Máte v takových nákupech nějaký systém, nebo na to jdete spíš spontánně? Co byste si ve slevách nikdy nekoupila? Už jste se někdy napálila a koupila šunt?

Co byste vy sama doporučila koupit ve slevách? Co se vám vždycky vyplatilo a ráda byste poradila ostatním?

Na vaše příspěvky a třeba fotky vašich úlovků se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama