Zveme Vás na další kolo Plné misky - charitativní akce (pro psy a kočky) spojené s velikým bazárkem všech možných a moc pěkných a levných věcí.

pes, kocka

Ježíškový bazar se koná 18.–20. prosince na ul. Gorkého 12 v café Falk – ve sklepních prostorách Untr. Nakupte na poslední chvíli vánoční dárky – určitě si vyberete!

Darujte nám věci k prodeji – ručně dělané věci, nové i použité, potřeby pro zvířata, přáníčka, obrázky, svíčky, šperky, hrníčky, nevhodné dárky...
Z prostorových důvodů pro tentokrát NEBEREME oblečení a knihy. Pokud ano,tak v minimálním počtu a spíše takové, které se rychle prodají. :)

Prodej věcí v kavárně bude probíhat v neděli 18. prosince od 16–21hodin, v pondělí 19. prosince od 10–20 hodin a v úterý od 10–16 hodin.

Pro příznivce facebooku si nás můžete přidat zde nebo pozvat přátele přes událost zde.

Čím více věcí do bazárku budeme mít, tím více peněz se vybere. Oba útulky - Brněnský Max – domov pro kočky (www.brnenskymax.estranky.cz) i rodinný útulek Tibet (www.utulektibet.cz) financují péči o kočky a psy pouze z vlastních zdrojů a příspěvků dárců. V obou útulcích je o zvířata pečováno s maximální láskou, je jim zajištěna potřebná veterinární péče, kvalitní strava, luxus domácí pohody – žádné klece a kotce... to však něco stojí, proto nás přijďte podpořit nákupem věcí nebo darováním do bazárku.

Věci po dohodě přijímáme na ul. Cihlářská 17b, veškeré info na mailu nebo tel. 777028245.

Více info na www.akceplnamiska.cz

plna

Reklama