Sychravé podzimní podvečery můžete využít pro setkání nad pletením a šálkem dobré kávy. Nejde o to uplést oblečení pro celou rodinu, ale zapomenout na každenní shon, odreagovat se a vytvořit maličkost pro sebe či své blízké. Nejbližší pletení pro začátečníky, pokročilé, praváky i leváky se uskuteční v úterý 5. října v kavárně MamaCoffee ve Vodičkově ulici.

Pletení je velmi starý fenomén, který obchází svět s novou silou a inspirací. Dnes už neznamená přehazování oček po dlouhé hodiny ale spíš terapii a odpočinek. Udělejte si chvilku pro sebe a vytvořte pro sebe či někoho blízkého malý dárek a popovídejte si u toho s kamarádkami. Lektorky vás naučí plést či vám ukáží nové možnosti a techniky. Jehlice a příze si můžete přinést vlastní nebo si vybrat z jejich zdrojů. Po lekci si dokážete čepici nebo šálu uplést sami z jednoho klubka silné vlny u dobrého filmu.

„Pletené“ úterky se po celý říjen a listopad uskuteční ve fairtradové kavárně MamaCoffe, která nabízí mnoho druhů výtečné čerstvě pražené kávy a čajů a hlavně příjemné prostředí pro setkání s přáteli. Později se přesunou do obchodu Originál Móda v Jungmannově ulici. Přijďte si odpočinou a vytvořit originální kousek do svého šatníku.

Více informací a fotografie z uplynulých lekcí: www.originalmoda.com.

 

 

Reklama