„Oblečte se do barev ... a do emocí.“ Nebojte se veselých a jasných barev: Optimismus barevných kombinací a vzorů vás nejen obohatí, ale zaútočí proti všudypřítomnému stresu a napětí.

pletená móda

Měla jsem cestu přes Platýz a najednou mě doslova praštila do očí barevně veselá výloha butiku Stefan. Byl pochmurný den a ty barvy přímo lákaly, abych vstoupila dovnitř a pozvedla si náladu. Nevím, jestli bych se do modelů oblékla od hlavy k patě, ale určitě bych si vybrala alespoň nějaký doplněk.

móda

Návrháři téhle pletené módy čerpají inspiraci především ze srbského folkoru, který kombinují a propojují s prvky rozmanitých světových etnik, různých historických epoch a abstraktního umění.

móda

Design oděvů tvoří kombinace květů a geometrických útvarů, přírodní ornamenty, abstrakce a exploze výrazných barev. Oděvy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, buď z přírodní 100% ovčí vlny, nebo ze 100% bavlny..

Kolekce nabízejí řadu různých druhů pletených a háčkovaných oděvů – krátké i dlouhé kabáty, šaty, sukně, kalhoty i doplňky jako jsou tašky a kabelky. V zimě jsou kolekce doplněny o pletené rukavice, šály a punčochy.

kabelka

Pokud si netroufnete na větší oděvní kousek jako třeba kabát nebo šaty, tyhle barevné doplňky úplně postačí k tomu, abyste pozvedly svůj zimní outfit.

Co vy na to?

Foto: Ivko

Reklama