Zdraví

Plenkové kalhotky MoliCare Mobile Light

Pokud se také potýkáte se samovolným únikem moči, pravděpodobně vás trápí tři věci. Zaprvé, jak to udělat, aby vás inkontinence neomezovala v běžných aktivitách a abyste se nemuseli obávat prosáknutí. Zadruhé, jak eliminovat nepříjemný zápach a konečně za třetí, jak na to, aby si vašeho malého problému nepovšimnul nikdo z okolí.

Nyní však už nemusíte přemýšlet o tom, jak skloubit zaprvé, zadruhé a zatřetí. Vše najednou totiž splňují pohodlné plenkové kalhotky MoliCare Mobile Light, které jsou extra tenké, a proto mimořádně diskrétní. Díky unikátnímu kroucenému vláknu, kalhotky rychle odvedou tekutinu do savého jádra a nepropustí ven ani kapku. Vy se tak budete cítit dokonale v suchu. Jsou diskrétní a nosí se jako běžné kalhotky takže si nikdo ani nevšimne, že na sobě máte inkontinenční pomůcku. Speciální savé jádro navíc obsahuje Odour Neutralizer, díky němuž zmizí obavy z nežádoucího zápachu. Diskrétní a pohodlné plenkové kalhotky MoliCare Mobile Light vám může předepsat váš lékař nebo si je můžete koupit v lékárnách ve velikostech M a L v balení po 14 kusech za doporučenou cenu 340 korun.

moliklub.cz.

Vzorky zdarma můžete získat na www.moliklub.cz.

   
22.01.2015 - Inkontinence - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Majka Tríblová [*]

    Já teda tento problé začala řešit dřív než došlo na plenkové kalhotky. Opravdu všem ženám doporučuji co nejdříve začít cvičit a posilovat pánevní dno. k tomu jsem ještě začala užívat nehormonální přípravek Ive incontinstop. Do půl roku jsem byla bez problému, ale změny jsem pociťovala cca do měsíce

    superkarma: 0 30.01.2015, 18:11:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme