Domácnost

Plavečky, o kterých se vám nezdálo!

 

Když vyrazíte teď v létě k vodě s miminkem, všichni se po něm určitě se zájmem otočí. Každé děťátko je přece roztomilé. Roztomilé a k pokoukání, dokud za sebou něco nezanechá. 

 

Věk, kdy děti ještě bezpečně nezvládají používat nočník, je pro rodiče v tomto směru náročný. Proto u vody nebo u bazénu potřebují děti pro jistotu plenku. Ideálně plenku, ve které se dá také koupat nebo se jen tak válet v písku. Plenky, které se mohou namočit, jsou proto pro rodiče neocenitelnou pomůckou. Plenky Huggies® Little Swimmers® mají ideální vlastnosti - ve vodě nenasáknou, dobře absorbují, nepropustí tekutinu dovnitř ani ven a po namočení nezvětšují objem. Navíc vypadají jako pěkné plavečky, jsou tedy přijatelné  pro malé parádnice i pro jejich ctižádostivé maminky, které zrovna dvakrát nestojí o to předvádět všem okolo, že to s tím nočníčkem ještě není nijak slavné.

                                            

Dětské plavečky jsou k dispozici pro holčičky i pro chlapečky, v různých veselých barevných variantách a s Disney® motivy. Elastické pruhy na bocích zaručují pohodlné oblékání a tím i ochotu, se kterou je děti budou používat.

                                            

Plavací“ plenky Huggies® Little Swimmers® jsou k dispozici ve třech váhových kategoriích. Velikost „small“ je určená pro děti od 7 do 12 kg  (12 ks v balení), „medium“ pro děti od 11 do 15 kg  (11 ks v balení) a „large“ pro cvalíky nad 14 kg  (10 ks v balení). 

                                                    

                                               
Pokud se chystáte s batoletem někam  k vodě, začněte s přípravou včas – plavkové plenky nemusí  být k dostání v první drogerii, na kterou narazíte. V každém případě je ale vyzkoušejte – výlet s malým dítětem je i tak docela nervák. Je-li možnost si aspoň jednu starost prostřednictvím šikovného výrobku ušetřit, proč toho nevyužít?

Více o plenkách pro malé plaváčky hledejte na stránkách www.huggiesclub.cz

 

A teď vám značka Huggies přináší skvělou letní nabídku! V období od 18. 7.-14. 8. budou v prodejnách Hypernova k dostání Huggies® Little Swimmers za 329 Kč.

Zapojte se do soutěže o produkty Huggies. Soutěž probíhá ZDE

   
27.07.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Eva Randová [*]

  Škoda, že jsem tyto vymoženosti nezažila.Dnes je mým dětem dávat nemohu.Mají 37,35,31 let.A vnoučata už taky odrostla.EVA

  superkarma: 0 30.07.2007, 08:45:08
 2. avatar
  [3] Žluťásek [*]

  Já kupovala loni koupací plíny v DM a taky nebyly tak drahý.

  superkarma: 0 27.07.2007, 14:20:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme