Vztahy

Platil ten, kdo měl zrovna prašule

Zdravím všechny ženy-in v tomhle nádherném dni!

Dnešní téma mě zaujalo, protože abych pravdu řekla, já jsem měla na tyhle šetřivější typy vždycky „štěstí". Abych nebyla nespravedlivá - člověk nemůže čekat zázraky, když chodí většinou se studenty, kteří mají hluboko do kapsy. Prostě se nechodilo na jídlo do nóbl podniků, ale do čínského bistra na nudle - a platili jsme na střídačku, vždycky on za oba nebo já za oba. A nebo prostě platil ten, kdo zrovna nějaké prašule měl.

Vždycky jsem ale oceňovala, když ten dotyčný aspoň projevil snahu a nápaditost. Jeden mi třeba vyrobil stoličku do pokoje, takové štokrlátko s vyřezávanýma nohama. Mám ho dodnes a všichni ho obdivují. Jiný kluk mi zase věnoval krásnou zarámovanou fotku hor, samozřejmě vlastnoruční. Musím říct, že když jsem trochu povyrostla" a poprvé se seznámila s hotovým, dospělým chlapem, který už vydělával, měl dokonce svoji garsonku, bez nejmenších problémů mě bral na večeře, na výlety, všechno za mě platil a nosil mi opravdové vázané kytky (ne tulipány utržené v nejbližším parku), tak jsem z toho byla úplně perplex...

Musím ale prohlásit, že to, že jsem si ho nakonec vzala, nebylo způsobené jeho finančními možnostmi. :o)
Teď čekáme druhé mimčo a rekonstruujeme byt, takže to s těmi večeřemi a kytkami moc nepřeháníme. Mám ale vedle něj pocit, že se o mě dokáže vždycky postarat, a to mi připadá ze všeho nejdůležitější.
Jana


Díky za hezký příspěvek. Zavzpomínala jsem si při něm na svoje vlastní studentské lásky... to se ještě nechodilo ani do čínských bister.

A co vy, ženy-in? Měly jste v životě štěstí na velkorysé muže, nebo spíš na opatrné šetřílky? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz a vyhrajte pánskou vodu po holení Fa!

   
26.01.2007 - Láska a vztahy - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Dášule [*]

  kornoutek: Koruna byla fajn, když jsem tam přišla poprvé, vyděšená vesničanka v Praze, tak jsem jenom kulila oči. Přiznávám, že mi občas restaurqace tohoto typu chybí. Nemuselo by to být "na stojáka", ale byla to hlavně rychlá obsluha, stejně jako akademická jídelna ve Vodičkově, to byla sice dietní, ale bylo to tam fajn - taky systém vezmi podnost a jdi.

  superkarma: 0 26.01.2007, 15:56:06
 2. [3] kornoutek [*]

  Pianistka: ale ty v Arbatu byli výborný, co??, taky si pamatuju, že jsme chodili na stojáka do Koruny

  superkarma: 0 26.01.2007, 14:21:05
 3. [1] Pianistka [*]

  Editorka Eva: za vrchol luxusu a skoro žádost o ruku se dalo považovat pozvání na hranolky do Arbatu

  superkarma: 0 26.01.2007, 14:03:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme