Plastická chirurgie je pravděpodobně jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících oborů medicíny. Pryč jsou doby našich babiček, kdy návštěva kadeřnice či dokonce manikérky byla vrcholem profesionální péče o tělo. Drožďová maska a trvalá ondulace bude pravděpodobně pro naše potomky již jen nostalgickou vzpomínkou.

 

Přestože se to mnohým z nás příliš nezamlouvá, žijeme v době, kdy je kladen velký důraz na vzhled člověka. Ať již je tak činěno přímo nebo skrytě, např. ,,masáží" různých sdělovacích prostředků. Jedním z důsledků tohoto tlaku může být i nízké sebehodnocení a následná nespokojenost se svou vizáží. I když důvodů malého sebevědomí je samozřejmě spousta. Právě plastičtí chirurgové, lékaři lidského těla a ne lidské duše, by vám mohli vyprávět bezpočet příběhů svých pacientů a pacientek. Kdy byť třeba jen drobný zásah výrazně přispěje ke zlepšení vzhledu a následně i k nalezení ztraceného sebevědomí. Plastická chirurgie není omezena jen na rozsáhlé operační výkony, ale naopak obsahuje velkou škálu drobných zákroků, které často dokážou proměnit zjev člověka natolik, že nebudete schopni rozpoznat, co se změnilo, ale celkový dojem bude ohromující.

 

K cestě za rozhodnutím změnit, nebo spíše poopravit svůj vzhled pomocí plastiky je určitě zapotřebí dávka odvahy a odhodlání. To by měly dodat kvalitní informace o tom, do čeho se pouštíte a co můžete očekávat. Rádi bychom vám, kteří se rozhodujete, ale i vám, co jste třeba jen zvědaví, dali šanci dozvědět se o tomto oboru a jeho možnostech více. Proto pro vás redakce připraví v následujících měsících seriál o plastické chirurgii. První vlaštovkou bude za 6 týdnů rozhovor s  MUDr. Romanem Kufou, šéfem centra plastické chirurgie Perfect Clinic a členem několika významných lékařských společností.  Vy se můžete ptát na cokoli, dokonce podle ohlasů zvážíme možnost věnovat další článek seriálu nejžhavějšímu tématu.

 

 MUDr. Roman Kufa absolvoval dlouhodobou stáž ve Velké Británii a pracoval jako plastický chirurg v  Německu. Specializuje se na kosmetickou chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Působí kromě své soukromé praxe také na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady a FN Bulovka v Praze. Je členem společnosti JEP v oboru plastická chirurgie, estetické chirurgie, chirurgie ruky, dále členem společnosti pro využití laseru v medicíně a členem The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS).

 

Centrum plastické chirurgie Perfect Clinic s.r.o. se specializuje na plastickou a estetickou chirurgii. Nachází se  v areálu kliniky Malvazinky v klidné části Prahy 5 s možností parkování. Součástí areálu pracoviště je bazén, restaurace a park s nádherným výhledem na město. V prostorách se dále nachází oddělení ortopedie a rehabilitace a  klienti mohou využít i služeb fyzioterapeutů, přičemž komplexní péči doplňuje možnost využití vodoléčebných procedur a rehabilitačního bazénu. V areálu je také restaurace s kavárnou. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení, telefon a televizi. Operační sál je vybaven moderní technikou.  Na klinice působí tým erudovaných anesteziologů a sester, který poskytuje kvalitní pooperační péči. Je zajištěn trvalý dohled lékaře, k dispozici je v případě potřeby i plně vybavená jednotka intenzivní péče. O klienty zde pečují lékaři atestovaní v oboru plastická chirurgie, podrobnosti o jejich dosavadní praxi a širokém spektru nabízených operací jsou k dispozici na stránkách www.perfectclinic.cz nebo www.kufa.cz.

Perfect Clinic s.r.o. nabízí možnost bezplatných konzultací klientům.

 

Zajímají vás možnosti plastické chirurgie? Chcete znát konkrétní operace? Zajímají vás rizika spojená s určitým zákrokem? Jste zvědavá na nové trendy  v plastické chirurgii?

...a jestli vás snad zajímá ještě něco dalšího, prostě napište do diskuze pod článek nebo SEM (klikněte) a za 6 týdnů na vás budou čekat odpovědi! 

Reklama