Ve spolupráci s firmou PROFI CREDIT jsme připravili zajímavý rozhovor s Ondřejem Šmakalem, marketingovým ředitelem PROFI CREDIT pro střední Evropu.

Ondřej ŠmakalVánoce už v podstatě klepou na dveře a nákup dárků je v plném proudu. Ne každý má ovšem v peněžence dost peněz, aby mohl potěšit všechny své blízké. Podle průzkumu společnosti PROFI CREDIT si kvůli Vánocům vezme půjčku téměř 10 % Čechů. Lidé si letos navíc půjčují víc než vloni. Pokud si chcete vzít půjčku, některé informace budou určitě zajímat.

Pokud si chci vzít u vaší společnosti půjčku a mám všechny náležitosti v pořádku, za jak dlouho mi půjčku vyřídíte, a já budu moci peníze použít?
Pokud splňujete podmínky pro poskytnutí půjčky a dodáte nám potřebné doklady, pošleme Vám peníze na účet do 24 hodin. Naším krédem je především rychlost a jednoduchost, snažíme se snížit administrativu na minium.

Co všechno je třeba pro to, abych dostala u PROFI CREDIT půjčku – například 50 000? Jak dlouho ji budu splácet?
Potřebujeme kopii občanky, potvrzení o trvalém příjmu, důchodu či rodičovském příspěvku a tzv. kontaktní dokument, což je třeba SIPO. U většiny našich půjček si můžete zvolit délku splácení od 12 do 48 měsíců. Je to jen na Vás, jak si splátky rozložíte. My se klientům vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Na co mohu půjčku použít? Je to nějak limitované?
Naše půjčky nejsou účelové, klienti tedy mohou peníze využít na cokoliv. Dáváme jim v tomto naprostou svobodu.

Jaké potřebuji doklady pro uzavření smlouvy o půjčce, je nutný ručitel?
Základními doklady jsou občanský průkaz, potvrzení zaměstnavatele o pravidelném příjmu nebo u důchodců a osob na MD kopie důchodového výměru nebo jiných sociálních dávek. Ručitel není potřeba, pokud mají klienti pravidelný příjem v dostatečné výši v souvislosti s výší půjčky.

Jakým způsobem mám doložit potvrzení o výši příjmu?
Potvrzení o výši příjmu vám poskytne mzdová účetní vašeho zaměstnavatele. Formulář mají k dispozici rovněž naši úvěroví poradci. Nebo si ho můžete jednoduše stáhnout i na našich webových stránkách www.proficredit.cz .

Pokud se váš klient dostane do finančních potíží a je v prodlení, co by měl udělat?
Určitě by měl co nejdříve kontaktovat PROFI CREDIT, naši zaměstnanci s ním problematickou situaci budou řešit, nabídnou mu možnost odkladu splátek apod. V našem zájmu je, aby klient své závazky splatil. Snažíme se mu tak vyjít maximálně vstříc.

Ondřej ŠmakalKolik mi můžete půjčit? Nabízíte více druhů půjček?
Mezi naše nejoblíbenější produkty patří Zaměstnanecký úvěr. Ten je určený pro zaměstnance, maminky na rodičovské dovolené a důchodce. Klienti si můžou půjčit peníze v rozmezí od 10 000 až do 166 000 korun. Pokud někomu stačí jen malá finanční výpomoc, můžeme nabídnout produkt Úvěr 4 999 Kč, tady stačí jen dva doklady totožnosti. Máme také řadu speciálních úvěrů pro podnikatele a živnostníky. Uvedli jsme je na trh letos a mají obrovský úspěch.

Jaký je úrok?
To samozřejmě záleží na výši úvěru, délce splácení. Například když si půjčíte 30 000 korun na 12 měsíců, měsíční splátka je 2907 korun. Na konci roku tak zaplatíte 34 883 korun. Nemáme žádné skryté poplatky za poskytnutí úvěru či vedení úvěrového účtu. Vše si můžete spočítat na naší kalkulačce na www.proficredit.cz.

Jakým způsobem si mohu o půjčku požádat?
O půjčku si můžete požádat telefonicky na naší bezplatné lince 800 166 000, a to 7 dní v týdnu. Pokud dáváte přednost internetu, stačí vyplnit online formulář na www.proficredit.cz .

Na otázky odpovídal Ondřej Šmakal, marketingový ředitel PROFI CREDIT pro střední Evropu, děkujeme za odpovědi pro tento článek

Více na www.proficredit.cz.

ProfiCredit

Reklama