Novinky

Plakáty nahradil obdiv k mamince a partnerovi

Další příspěvek je od čtenářky, která v jedenácti letech začala obdivovat herce Leonarda Di Capria, v patnácti si začala lepit na zeď plakáty, kde se líbaly a objímaly zamilované dvojice a postupem času všechny její idoly nahradil obdiv ke své vlasní mamince a partnerovi. Hezká časová osa :)

Milá Streamline, děkujeme za příspěvek, taky jsem byla blázen do Leonarda Di Capria a u filmu Titanic uroním slzu ještě dnes:) Krásný den!


 

Kdo vám visel na zdi?

V 11 letech to byl Leonardo Di Caprio - zamilovala jsem si jej z filmu Titanic;-) A ve 13 letech jej vystřídal David (už nevím jak dál) ze skupiny Lunetic. V 16 letech to pak byl Enrique Iglesias - ten mě uchvátil ve videoklipu k jeho písni Hero.

Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?

Kromě výše zmíněných jsem měla pak cca od 15 let po celém pokoji vyvěšeny plakáty líbajících se, objímajících se anebo tulících se dvojic - byly to plakáty, ale i poskládané a zarámované puzzlíky.

Proč jste vaše idoly zbožňovali?

Určitě jen kvůli jejich vzhledu - osobně jsem je přeci neznala:-) A to že třeba krásně zpívali nebo hráli ve filmu (ehm...tedy zpívají nebo hrají) bylo takové plus navíc.

Nebo jste nikoho neobdivovali?

Myslím si, že je dobré, když máme ke komu vzhlížet - koho obdivovat. Už dětičky od dětství v první řadě vzhlížejí k mamince, pak k učitelkám mateřských škol, poté k učitelkám na 1. stupni základní školy - dále pak většinou tyto osobnosti vystřídávají různé celebrity. Postupem času se mnoho z nás opět vrátí k obdivování své vlastní maminky anebo tatínka, někdo vzhlíží ke svému partnerovi, další zase ke svému úspěšnějšímu kolegovi z práce... Nevím, jestli to vůbec jde nikoho neobdivovat?:-)

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

 • Kdo vám visel na zdi?
 • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
 • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
 • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu IDOLY. Předem děkuji!

   
18.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [4] Sluníčko sedmitečné [*]

  Jsem za to ráda, že mě děti obdivují a vzhlíží ke mně jako ke vzoru, když vyrůstají bez tatínka. Snažím se jim věnovat na max, zrovna jsem objednala puzzle a zítra přijde, tak budeme o víkendu skládat.

  superkarma: 0 05.11.2015, 10:01:44
 2. avatar
  [3] samecka [*]

  pěkný a výstižný článek, dávám Sml67

  Ale Caprio na noční košili Sml6Sml6Sml6!!!???

  superkarma: 0 18.02.2014, 15:25:21
 3. avatar
  [2] streamline [*]

  Ano, i já ještě dnes u Titanicu uroním slzu a vždy si vzpomenu na to období, kdy jsem měla Leonarda Di Capria nejen na zdi, ale i na noční košili a dokonce i uvnitř srdíčkové medailonku na krku:-D

  superkarma: 0 18.02.2014, 13:40:55
 4. avatar
  [1] marde [*]

  Ráda jsem poslouchala Julia IglesiaseSml22

  superkarma: 1 18.02.2014, 13:37:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme