Diskuze

PLACENÉ SPOTŘEBITELSTVÍ

Jsou nákupy, které stejně musíme někde udělat.Umožníme nakupovat široký sortiment výrobků různých firem za velkoobchodní ceny pro osobní spotřebu Vaši i Vašich známých ;-)


Kolikrát už jste si koupili zboží, které Vám kamarád, nebo kamarádka doporučila?

Nehledejte v tom složitost! Zamyslete se - jaké výrobky pravidelně a opakovaně kupujeme do své domácnosti?- šperky?parfémy?drahou kosmetiku?informace?.....přece spotřební produkty, které jsou nutné pro chod domácnosti, čistoty a zdraví a pomáhají nám! Tyto produkty nesmí chybět v žádné domácnosti a pokud jsou kvalitní a ještě za příjemnou cenu- tak se k nim při příštím nákupu rádi opět vrátíme!
Chcete-li si vyzkoušet a začít nezávislé podnikání (nebo si jen přivydělat ) je tento způsob nakupování právě pro vás -ženy,maminky, hospodyňky - kdy jste sami sobě nejlepším zákazníkem!

http://www.fcc-club.wbs.cz

01.03.2008 - O práci a zaměstnání - autor: Ecinazuz

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [19] duro1 [*]

  tesco500

  Věrnostní program...Vše zdarma ... http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/?id=69a9Líbí se vám PestrýJídelníček.cz? Zapojte se do věrnostního programu a získejte zajímavé odměny.(Tesco poukázka 200 Kč,Tesco poukázka 500 Kč) Dosáhněte konečně ideální váhy. Hubněte přirozeně a zdravě. Vyhněte se nepopulárnímu „JoJo” efektu.Vyplňte několik údajů a my vám sestavíme pestrý jídelníček na míru podle vašich potřeb!To vše zdarma a online.http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/?id=69a9

  superkarma: 0 28.06.2015, 14:48:04
 2. [18] ivaddon [*]

  Oye, antes de que tuviera un montón de esos "klikaček" y llenando dotazníčků, pero no es nada más .. ahora registrado en este sitio, es gratis, y hace mucho más. Todos Podemos ganar dinero por internet sin la Necesidad de Invertir nada. Usted acaba de comprar cosas de su e-shop, hay todo tipo de bienes (alimentos, artículos para el hogar, suministros para bebés, para los animales domésticos, etc ..) a las mercancías La acción es mucho más barato que en las tiendas y el franqueo es gratis .. así que compre cosas ordinarias baratas y aún ganar dinero. Para ganar dinero por internet Solamente es Necesario Un poco dedicarle de Nuestro Tiempo. http://zena-in.cz/images/smiles/sml67.gi...

  Desde el principio, yo no sueño, así que cuando llegó el primer dinero que me sorprendió gratamente.

  Las Mejores y mas PTC Nuevas párr dinero ganar gratis. Ahora que estoy de baja por maternidad, así que realmente šiknou ganar unos centavos dinero extra ... no tiene que convertir cada centavo. http://zena-in.cz/images/smiles/sml22.gi...

  Mire directamente en el video en este sitio web y decidir por ti mismo si es interesante para usted.

  superkarma: 0 21.06.2015, 05:07:53
 3. [17] jithule [*]

  jaké jsou podmínky?

  superkarma: 0 13.12.2011, 17:38:00
 4. avatar
  [16] dasena [*]

  kuldas7 — #12 a kolik je vklad?

  superkarma: 0 11.12.2011, 12:43:10
 5. [15] laodike [*]

  ahojky! jsem  mamča na

  MD a můžu vám nabídnout spolupráci s firmou ELDORÁDO. Máte rádi čajíčky,

  kávičku, bylinky? Pak je tato práce právě pro Vás! Nemusíte nic prodávat!!

  Výdělek spočívá v tom, že si měsíčně objednáte zboží za min. částku (zhruba 300

  Kč) a budujete si svůj tým. Stačí vám najít 3 spolupracovníky pod sebe. A tak

  to pokračuje dál a dál až na provize. A hodně vysoké. Znovu podotýkám, že se

  jedná o zboží, které neustále využíváte ve své domácnosti, takže Vás to vlastně

  nic nestojí ( čaje a kávu a kosmetiku a přípravky na praní ) by jste koupili

  tak jako tak. Když byste je koupili v hypermarketu tak za ně provizi

  nedostanete. Registrace je zdarma. Napište mi na mail cezar@email.cz a já Vám

  pošlu podrobné informace a přístup do e-shopu.Sml59

  superkarma: 0 25.02.2010, 14:07:52
 6. [14] Figi [*]

  Já jsem také  spokojený samospotřebitel  :http://www.dxneurope.eu/prezentacio/6c244ba81d6095a337ce0f89d3c7ab0a a navíc k nákupum využívám tenhle projekt www.job.wpenize.cz   takže navíc i slušně vydělávám.

  superkarma: 1 21.02.2010, 08:16:51
 7. avatar
  [13] Ecinazuz [*]

  kubivet — #10 ...na to odpovídám...

  Až  nebude existovat poptávka – až nebudou existovat lidé, kteří si chtějí přivydělat peníze navíc, pak trh zanikne.

  Dokud však budou existovat lidé, kteří si chtějí vydělat peníze

  navíc nebo kteří chtějí získat finanční nezávislost, MLM nemůže skončit.

  A jak asi víte, takoví lidé budou existovat zítra, za týden, za rok

  a stejně tak za 10 let. Lidé budou stále hledat možnosti přivýdělku

  nebo lepší zaměstnání.

  Takže, jestliže máte dobrý produkt, máte zároveň vždy poptávku....Sml22

  nic víc nic míň...já své výrobky používám více jak 10 let.....

  www.fcc-club.wbs.cz

  superkarma: 0 08.11.2009, 22:14:06
 8. [12] kuldas7 [*]

  Nakupujte zboží za velkoobchodní ceny a vydělejte si kolik sami chcete. Registrace zdarma. Začněte si budovat obchodní sít a budte finančně svobodní. Pro více informací si pište na irenka.jaromir@seznam.cz

  1. na komentář reaguje dasena — #16
  superkarma: 0 04.11.2009, 10:08:30
 9. [11] Org.cinnost [*]

  kubivet — #10 Dnes již neznám formu letadel, nehledě na to, že dnes již lidé hloupí nejsou a tyto platby za členství a slevy na nic nejsou legální. Prostě rozdíl je v tom, že žádné MLM nesmí přerozdělovat ostatním členům vstupní poplatky, tudíž už nejsou ani velké, většina firem vstupní poplatky má, ale jsou to náklady na materiály, internetový obchod od firmy zdarma atd. V žádném případě si mylně nemyslete, že poplatek vámi zaplacený jde do kapsy vašemu sponzorovi, nesmí, ani část. Poté již by to bylo letadlo. Nedávno mě někdo kontaktoval na mail s novým MLM (prý) byla to internet. lékárna, pozor ale všem, ti přerozdělují finance z poplatků, tudíž letadlo. Samozřejmě jsem nabídku odmítla, nechci a nikdy se nebudu zapojovat do nezákonných věcí. Dávejte jen pozor. Neplatí však, že si nemůžete přivydělat MLM systémem. Jde to, a nemusíte se pachtit za miliony a být tím obtížní lidem kolem sebe, je to jen na každém kdo jak vysoko A ZA JAKÝCH PODMÍNEK CHCE VYSTOUPAT. Kdybych já brala ohled na rady svých sponzorů, byla bych na každé tleskačce, cpala se lidem do bytu, možná bych měla statisíce, ale mě stačí když kape. Provozuji internetový obchod, tudíž mě kontaktují opravdoví zájemci a nikomu se necpu, je to jen o tom, jak se na to kdo podívá a věřte, nebudu nikomu slibovat miliony, ale jen realitu. Hezký den.

  superkarma: -2 14.10.2009, 14:55:05
 10. avatar
  [10] kubivet [*]

  Org.cinnost — #9 nejenže jsem před lety v MLM pracovala-ale zůčastnila jsem se i školení o MLM apod.

  A mimochodem bylo to v době-kdy o nějakým MLM málokdo u nás vůbec věděl a dalo by se říct-mnozí si pod tím slovem neuměli představit vůbec nic.

  Pak se strategie MLM začala používat při inteligentních hrách s penězi(všichni si pamatujeme kauzy který tenkrát letěly.Neprodávalo se nic-vkládaly se peníze- ale systém měl fungovat úplně stejně)

  Mimochodem souhlasím jen v jedné věci-budete mít ::něco::za nákupy a prodej lidí kteří se zaregistrují pod vámi.

  A pokud ti lidé nebudou nic prodávat-nebo nikoho jiného na registraci neseženete budete mít akorát tak ...!

  Tolik můj názor a hlavně zkušenosti s MLM.

  Podle mě-jistá forma hry a možná pár korun +nějaký ten výrobek levněji.

  No-dost málo za zabitej čas a přemlouvání jiných k registraci.

  1. na komentář reaguje Org.cinnost — #11
  2. na komentář reaguje Ecinazuz — #13
  superkarma: 0 21.07.2009, 08:19:10
 11. [9] Org.cinnost [*]

  Dámy a možná i pánové. Když si tak čtu vaše reakce, nikdo z vás nejspíš v systému MLM nepracoval a nejspíš to ani nechápete. Je totiž jedno o jakou firmu se jedná. Já spolupracuji s Amway, ale to je teď vedlejší. Nejspíš si myslíte, že trh je přesycen Avonem, Oriflame, FM parfémy aj. Jde o to pochopit systém výdělku, vždyť nemusíte kupovat měsíčně čističe za 400. Ano, podomní prodej by mě otrávil, ale je pravdou, že vy nemusíte nakupovat a budete mít zboží zadarmo za nákupy ostatních lidí, kteří se zaregistrují pod vámi. No a s Amway je široký sortiment. Proto jsem ze všech MLM společností zůstala aktivně zde. Pokud máte zájem podrobně vysvětlím systém MLM i všeobecně. Nenakupujete poté v supermarketech, ale ve vlastním byznysu. Proč cpát peníze cizím, když je můžete mít pro sebe! Pro inspiraci doporučuji knihu Bohatý táta, chudý táta.

  1. na komentář reaguje kubivet — #10
  superkarma: -2 20.07.2009, 21:26:52
 12. avatar
  [8] kubivet [*]

  Ecinazuz — #7 To jako že MLM-lidově letadlo-ještě jinak pyramida je cesta ke zbohatnutí??

  Možná by to chtělo se probudiit!!Sml57

  (taky jsem před mnoha lety na chvíli usnula-a probuzení bylo velmi nepříjemné.Hlavně pořádně namasírovat mluvidla-sebrat argumenty a psychologicky na ně!!Jsem ráda že to je už dávno za mnou...)

  superkarma: 0 19.07.2009, 09:57:40
 13. avatar
  [7] Ecinazuz [*]

  Ano - dá se tím ušetřit (dokonce můžete mít takto spoustu výrobků zdarma) a pokud výrobky vyhovují a fungují tak jak slibují a lidé je chtějí- nevím, proč bych si je ráda a opět nekoupila)
  Tvrdit, že něco s jistotou nefunguje a sám se o to nepokusit, to je jednoduché a pohodlné.
  Úroveň zkušenosti kohokoliv, kdo se aspoň pokusil nějaké podnikání rozjet je o patro výše! Úroveň zkušenosti toho, kdo to dokázal ještě úplně jinde – jenomže takových lidí je málo(ale já osobně takové znám- takže vím, že to funguje). Jestliže na někoho z nich narazíte, určitě Vás nebude odrazovat od toho, abyste si podnikání zkusili. A MLM (neboli placené spotřebitelství)je podnikání zpravidla nejméně rizikové(a hlavně legální).
  Nejhorší je, jste-li sami "svým švagrem". Jestliže se necháváte sami sžírat myšlenkou – „tohle nedokážu", "ode mne by to nikdo nekoupil", "se mnou by do toho nikdo nešel“ – potom opravdu mnoho šancí uspět nemáte....
  Záleží jen na každém, co od toho očekává, co tomu chce dát a jak daleko chce dojít- systém odměňování je skutečně pro všechny spravedlivý.
  Vzhledem k tomu, že 90 % lidí neuspěje(tak jak si představuje), si 90 % lidí o MLM myslí to nejhorší.

  ,,Pouze ti, kteří se odváží jít hodně daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá dojít."

  1. na komentář reaguje kubivet — #8
  superkarma: 0 08.03.2008, 16:33:00
 14. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Nikitaxa: Jak se dá ušetřit spoustu penízků tím, že si budu kupovat pro sebe a rodinu sprchové gely za sto třicet korun? Tak, že mi je dají jen za stovku, když budu "v klubu"?

  superkarma: 0 08.03.2008, 09:55:05
 15. avatar
  [5] Janet* [*]

  *modra:

  superkarma: 0 07.03.2008, 18:12:51
 16. avatar
  [4] *modrá [*]

  taky jsem na to kdysi skočila, zaplaťpánbůh že jsem už zase normální

  superkarma: 0 06.03.2008, 15:02:16
 17. [3] Nikitaxa [*]

  Ano, je to MLM, ale v něm je právě to spravedlivé odměňování zato, co děláme. A nemusí člověk prodávat. Ono stačí, že si koupí pro sebe a rodinu a tím ušetří spoustu penízků.

  superkarma: 0 05.03.2008, 20:48:41
 18. avatar
  [2] Vivian [*]

  Jakože multi plevel marketing?

  superkarma: 0 05.03.2008, 20:09:27
 19. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Šperky, parfémy a drahou kosmetiku opravdu, ale opravdu pro nezbytný chod domácnosti potřebuji. Jak já, nebohá, mohla do dneška bez této cenné informace žít?

  superkarma: 0 05.03.2008, 07:21:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Rodina

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme