Bulvár

Pitralon kupujeme stále

Také se tajně voníte partnerovou kolínskou? Máte pocit, že déle vydrží než ta vaše? Tak jste na tom stejně jako autorka dalšího příspěvku čtenářka s nickem Heligona.

Hezký voňavý den. Kde jsou ty časy, kdy se mamce koupil jeden ze šesti stále stejných voňavek v regále a taťkovi Pitralon. Moment, Pitralon kupujeme stále, má ho prostě rád. Jaké bylo tajně chodit mamce do toaletky a lít na sebe ty libé vůně, až koupelna živě připomínala plynovou komoru.

Dnes je všechno jinak, vejdu do parfumerky a nestačím se divit. Ze všech stran se na mě směje nepřeberné množství lahviček, flakónků, krabiček, rozprašovačů a sprejů a zhruba stejně početný zástup prodavaček s flaštičkami v rukou. Asi mě vyrážejí omývat, kdyby mě při pohledu na ceny vystaveného zboží náhodou kleplo. Po třetím přičichnutí nevím, co bylo první ani druhé a tak se radši s hrstmi plnými navoněných papírků odporoučím jinam :-)

Od mala se mi nejvíc líbily svěží a lehké vůně. Oblíbenců jsem měla několik, ale žádný jsem ještě nekoupila dvakrát. Prostě se mi omrzel a nahradil ho jiný. Jednu dobu mě hrozně rozčilovalo, že cokoliv na sebe napatlám, za chvíli necítím. Vyčetla jsem, že to bude zřejmě kvůli složení. Dámské vůně jsou dělané tak, aby je cítili především muži a naopak. Aha, tak proto na diskotéce při těsném ploužáku z toho kluka cítím jemnou vůni a ze sebe jenom smrad z cigaret. Tehdy jsem se tajně stříkala bráchovými parfémy. A opravdu, cítila jsem to celý den. Záliba v pánských vůních mi zůstala, tak i dnes občas tajně použiju přítelova Banderase. Je to, jako by tam byl se mnou (přítel, ne Banderas).

Moje parfémy jsem vždycky vybrala tak nějak náhodou. Něco mě zaujalo na obalu, otevřu ho a bum... je to on. Pak dlouho chodím okolo, oňufávám, rozmýšlím - vždyť mám doma ještě 5 jiných. Občas se na to přítel už nemůže dívat a koupí, jindy provětrám peněženku sama. Naposled se mi tohle stalo s vůní šeříku od Yves Rocher. Šeřík je moje nejoblíbenější květina a vždycky se těším, až rozkvete a provoní všechno kolem. Takže teď už mám svůj vlastní a můžu se s ním potěšit i když venku zrovna nic nekvete.

Heligona

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkujeme za hezký příspěvek. Určitě by vám mnohá čtenářka dala za pravdu, že některé pánské vůně jsou „použitelné“ i pro nás, ženy.

Také se vám líbí pánské vůně? A co ty unisexové? Už jste někdy nějakou měla? Napište nám o vašich vůních. Jak a čím voní váš partner? Máte raději vůni jeho těla, nebo když voní kolínskou? Kupujete mu vůně? Jakou jste mu pořídila naposledy?

redakce@zena-in.cz

Soutěž: 7 - Jmenujte alespoň tři známé hvězdy, které mají svou vlastní vůni.

 

 

 

 

   
18.05.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] voljaro [*]

  Dobrý den,

  chtěla jsem se zůčastnit soutěže o vůni, ale nenašla jsem otázku číslo 5. Nedošlo tady k chybě?

  Děkuji za odpověď

  Jarka

  superkarma: 0 18.05.2010, 14:32:45
 2. avatar
  [3] Alenka0010 [*]

  Prosím, kde je otázka číslo 5??? Nemůžu ji najít Sml13

  superkarma: 0 18.05.2010, 14:31:07
 3. avatar
  [2] *modrá [*]

  Šeřík od Rochera mám taky, ale používám ho jenom na jaře, když kvetou Sml67

  superkarma: 0 18.05.2010, 14:30:27
 4. [1] gentiana [*]

  Milá redakce, vůně pro hvězdy vyrábí kosmetičtí giganti typu Coty a ony hvězdy na tom mají zhruba takový podíl, že se to po nich jmenuje. A jestli si někdo nechá u Guerlainů nebo někde namíchat něco jako Shalimar, ale jinačí, tak to se nějak neroztrubuje.

  Miá čtenářko, individuální rozdíly v chemii kůže jsou větší než mezi průměrnou ženou a průměrným mužem. Pánskost a dámskost je marketing, marketing, trocha zvyku a pak ještě marketing.

  superkarma: 0 18.05.2010, 14:29:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme