Rodina nápojů HELLO se rozrůstá o nové členy - poctivé extra husté sirupy. Vybírat můžeme z deseti oblíbených příchutí, které mají vysoký podíl ovoce a bylinek, a neobsahují žádné konzervanty ani umělá barviva.

Denně by měl dospělý jedinec vypít minimálně 2,5 až 3 litry tekutin. Skutečnost je ale taková, že mnoho z nás na pravidelné pití zapomíná. Nedostatečný pitný režim se pak může projevovat bolestmi hlavy, únavou, hladem, ale i natékáním rukou či nohou. Abychom se vyvarovali obdobným nepříjemnostem, měli bychom mít vždy po ruce dostatek tekutin. Nejlépe takových, které nejen osvěží, ale i potěší naše chuťové pohárky.

hello

Dodržovat pitný režim můžeme jednoduše například se šťávami ze sirupu. Jsou snadné na přípravu, skvěle chutnají a také jsou cenově velmi příznivé, což ocení zejména maminky s dětmi. Značka nápojů HELLO proto rozšiřuje svou nabídku a přichází s novými extra hustými sirupy v deseti ovocných a bylinných příchutích. „Obě řady se od běžných sirupů liší především svou konzistencí, která je dána vysokým podílem ovocných a bylinných složek. Díky hustotě není při jejich výrobě zapotřebí konzervace, sirupy neobsahují ani umělá barviva,“ uvádí Gabriel Slanicay, generální ředitel společnosti LINEA NIVNICE, která sirupy HELLO vyrábí. Současně dodává: „Obsah ovoce je u extra hustých ovocných sirupů vysoký a patří k nejvyšším na trhu.“

hello

Řadu extra hustých sirupů tvoří ovocné příchutě ananas, citron, pomeranč, malina, černý rybíz, jablko a višeň. Výběr doplňují bylinné varianty aloe vera, bezový květ a citron, a bylinná směs. Díky složení a množství příchutí jsou tyto sirupy vhodné i k přípravě koktejlů či míchaných nápojů.

O společnosti Linea Nivnice, a.s.

Akciová společnost Linea Nivnice patří k největším výrobcům nealkoholických nápojů v České republice. Nosným programem firmy je od roku 1995 řada ovocných šťáv, nápojů a nektarů v obalech od firmy Tetra Pak a vlajkovou lodí mezi jejími produkty je řada nápojů značky HELLO.

Více na stránkách zde: http://www.lineanivnice.cz/

Reklama