Domácnost

Pistolím odzvonilo – revoluce v lepení

pattex

Montážní lepidla se díky své lepící síle a spolehlivosti stala nezbytnými pomocníky mnoha domácností. Doposud ovšem bylo nutné při lepení používat aplikační pistoli. Společnost Henkel nyní přináší na český trh unikátní novinku - montážní lepidlo Pattex Power Fix se samospouští.

pattexRevoluci v lepení odstartovala značka Pattex společnosti Henkel. Pattex Power Fix je první montážní lepidlo s vlastní samospouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout samospoušť a pohodlně aplikovat lepidlo. Jen jedno zmáčknutí a lepíte! Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý.

Pro standardní lepení s montážními lepidly potřebujete aplikační pistoli. Méně zkušení kutilové se mohou zdržet již vložením kartuše do pistole. Při vytlačování je navíc nutné vyvinout dostatečnou sílu. S použitím unikátního balení montážního lepidla Pattex Power Fix se samospouští tyto drobné problémy odpadají. Lepíte snadno a rychle. Navíc nemusíte společně s lepidlem pořizovat aplikační pistoli a tím šetříte náklady.

Montážní lepidla jsou spolehlivá, lze je využít pro lepení téměř jakéhokoliv materiálu a jsou vhodná k lepení i velmi těžkých předmětů. Lepidlem Pattex Power Fix se samospouští můžete lepit doma, na chatě či na chalupě. Toto lepidlo spolehlivě lepí různé materiály, jako je dřevo, keramika, kov, lepenka, překližka nebo polystyren (alespoň jeden z lepených povrchů musí být savý). Navíc se vyznačuje okamžitou přilnavostí, to znamená, že lepený předmět okamžitě drží na svém místě a nemusíte jej nijak fixovat. Tuto vlastnost oceníte zejména při lepení na svislé stěny či strop.

Lepidlo Pattex Power Fix se samospouští je prvním montážním lepidlem v České republice, které využívá „samospouště“ pro snadnou a rychlou aplikaci. Usnadněte si práci a vyzkoušejte revoluční novinku. Lepte bez pistole snadno, rychle a bezpečně.

Více informací naleznete na www.pattex.cz

   
02.11.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] malvina [*]

  Sml16tento  týden  jsem  se pokoušela  z  aplikační pistole  vytáhnout    silikon. HNUS,  A  HUMUS   zároveń .Musíte vyvinout  docela  velkou  fyzickou sílu  a otočit  patkou aby  starý silikon vypadl. Skončilo to odřeným  prstem a  malou modřinou na předloktí. Docela jsem  uvítala, že pistolím odzvonilo a  přišel někdo na zcela    rozumný  nápad.Sml16

  superkarma: 0 11.11.2009, 10:27:24
 2. avatar
  [3] marcela-1 [*]

  máme a používáme-doporučuji Sml67

  superkarma: 0 08.11.2009, 11:00:02
 3. [2] Langerová Alena [*]

  Sml58Určitě to manželovi koupím. Zdá se, že je to výborné.

  superkarma: 0 07.11.2009, 21:01:55
 4. [1] FAXÍK [*]

  o tom lepidle už jsem slyšela, asi ho koupím a vyzkouším Sml58

  superkarma: 0 07.11.2009, 10:42:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme