Akorát - písničku Davida Deyla posílám posluchačce Xx-b. Doufám, že se bude líbit i dalším posluchačkám našeho internetového rádia...

Vybrat jedinou písničku bylo složité pro posluchačku Xx-b, ale nakonec se jí to povedlo...


Ahojky všem přítomným :)

Mám hodně oblíbených klipů a nestačil by mi celý den na to, abych je třeba jen vyhledala... Poslouchám ale jen písničky s českými texty - pustím si vždy takovou, jejíž text přesně vystihuje mou náladu a pocity. U cizích písniček sice vím jejich obsah, ale citově mne to tak nenaplní, když jsou v cizím jazyce.... Chtěla jsem zaslat odkaz na písničku od Prachmana - objevila jsem ji na YouTube vloni před vánocemi a hrozně se mi líbila... Ale teď mi to ukazuje, že bylo video odstraněno - škoda... Jmenovala se Přání a zpíval ji u Křižíkovy fontány, která svými vodotrysky nádherně dokreslovala slova jeho písně ... No, a protože nemám moc času na přemýšlení, kterou jinou píseň bych měla poslat, rozhodla jsem se pro tuto romantickou, i když možná již „ohleděnou“ ... :)

Všem přeji krásný úterní den,
Xx-b

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4.12.2012: Předvánoční rádio ŽENA-IN.cz

  • Jakou písničku posloucháte v tomto předvánočním čase?

Své odkazy na písničky na YouTUBE (pouze na tomto serveru, jiná videa uveřejňovat kvůli administraci není možné) posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 4.12.2012 do 14.00 hodin. Posílejte odkaz pouze na jednu písničku (případně v několika verzích) a k němu i krátké vyprávění, proč jste vybraly právě tento song.

Jednu z přispěvatelek odměním vlasovou kosmetikou GARNIER FRUCTIS REGENERACE A LESK.

garnier

Reklama