Vánoční čas od Nightwork posílá posluchačka Lleennaa TořeTořeToře a přidává poděkování a jednu prosbu. Štědrý den v internetovém rádiu ŽENA-IN.cz - den splněných přání!

Posloucháte vánoční písničky na vlnách rádia ŽENA-IN.cz. Ten následující song je určen posluchačte TořeTořeToře...


Dobré ráno,
tuhle písničku bych chtěla poslat uživatelce s nickem ToraToraTora.
Kdysi jsem jí psala, že až se budu vdávat, mohla by mi s pomocí svého básnického střeva vymyslet vtipný text na tzv. svatební slib. Vzhledem k tomu, že se svatba koná dost narychlo a tzv. na tajnačku, budeme muset dodatečně poslat posvatební oznámení.
Tímto bych ji chtěla poprosit:
ToroToroToro, ikdyž jsi mi chtěla původně svazek manželský rozmluvit, věřím, že pomůžeš a společně se svým střevem vymyslíš vtipné oznámení, které pak pošlu lidem, které mám ráda.
Přeji Ti hezký den a slunce v duši ;)

Lleennaa

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama