Hlaste se do turnaje v piškvorkách! Pro vítězku tu máme 1000 korun, druhá v pořadí získá 500 korun, bronzová čtenářka obdrží 300 korun. Na pět náhodných účastnic čeká krásný kosmetický balíček.

piskvorky

Jak se můžete přihlásit?

Přihlásit se může každá čtenářka s vyplněnými údajem pro soutěžení kliknutím na tento odkaz:

Až se vám stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT" napravo od názvu „Turnaj o 1000 korun". Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE", jste přihlášeni. Hlásit se můžete do pondělí 11. 10. 2010, 12.00 hodin.

Kdy turnaj začne?

V pondělí 11. 10. 2010 ve 12.00 hodin dojde k rozlosování hráčů a začne první kolo. Další kola budou vždy začínat i končit po týdnu ve stejný čas - tedy vždy v pondělí ve 12.00.

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?

Na odehrání prvního kola bude času dost. Na odehrání jednoho kola budete mít vždy právě týden - tedy od pondělí 12.00 hodin do pondělí 12.00 hodin.

Jaká jsou pravidla hry?

Obvyklé piškvorky - 5 značek (koleček, nebo křížků).

Kdo začíná hru?

Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají.

Jak se vyřeší nedohrané hry?

Nedohranou hru prohrál ten, kdo je na tahu.

Co se stane nepoctivcům?

Pokud z jakéhokoli důvodu budete mít pocit, že jste hru prohrála neoprávněně, pište to do diskuze piškvorky (viz odkaz níže). Redakce si vyhrazuje právo věc posoudit a přehodnotit vítězství.

Kdo bude vítězem?

V průběhu turnaje bude počítač losovat proti sobě do nových kol další hráče, ti se pak klasickým pavoukem mají šanci probojovat až do finále.

Výhra

  • 1. místo: 1000 korun
  • 2. místo: 500 korun
  • 3. místo: 300 korun
  • Pět náhodných hráčů: Kosmetický balíček

Všem přejeme příjemnou hru!

Reklama