Kapela PÍSKOMIL SE VRACÍ vydává nový maxisingl 4 KUSY NA UCPÁNÍ PUSY. Ten obdrží zdarma na CD každý návštěvník MIKULÁŠSKÉ PÍSKOUŠOU, která se bude konat v sobotu 5. prosince od 15:00 v pražském Lucerna Music Baru.

 

piskomil

Na nejlepší dětský rock´n´rollový mikulášský mejdan v Praze - MIKULÁŠSKÁ PÍSKOUŠOU kapely PÍSKOMIL SE VRACÍ - zve všechny Karolína Pečenková: „Do Lucerny se s radostí vracíme opakovaně, naše koncerty zde mají úžasnou, kulatou atmosféru a my si ji plnými doušky užíváme se všemi přítomnými od nejmenších po největší. Tentokrát naši speciální show věnujeme Mikulášům, čertům a andělům a chceme zde zazpívat ve vánoční premiéře i naše nejnovější písničky. Moc se těšíme!“

Kapelník Ondřej Pečenka doplňuje: „Často se na nás na koncertech obracejí nešťastní rodiče: Prosím vás už bude nové cédo? Dejte nám nové písničky dřív, než ty staré začneme věčným omíláním nenávidět... Proto jsme se rozhodli ucpat všem pusy maxisinglem 4 KUSY NA UCPÁNÍ PUSY, který budeme zdarma přidávat ke každé vstupence na MIKULÁŠSKOU PÍSKOUŠOU  v pražském Lucerna Music Baru.“ 

Cédéčko obsahuje speciální edit hitovky TOČENÁ pod názvem TOČENÁ Z OPOČNA, rošťáckou novinku 5 PŘES 9, čerstvou verzi ANGLIČÁKŮ a další novinkový hit PŘÍTULA.

pískomil se vrací

PÍSKOMIL SE VRACÍ a jeho MIKULÁŠSKÁ PÍSKOUŠOU v Lucerna Music Baru 5. prosince od 15:00 bude tradičně netradiční. Jistojistě vtipná, veselá, se zajímavými hosty a nikdo se nebude strašit!

Na programu je hudba, smích, soutěže i dárky.

Pořád si neumíte představit, jak vypadá koncert PÍSKOMILA? Podívejte se SEM.

Vstupenky na jedinečnou a nejlepší dětskou mikulášskou rock´n´rollovou show si můžete koupit v předprodejních sítích: TicketPortal, TicketPro, Eventim, GoOut a Lucerna Music Bar za jednotné vstupné pro děti i dospělé, děti do 2 let zdarma (předprodeji 160 Kč, na místě 190 Kč).

Informace o populární dětské kapele PÍSKOMIL SE VRACÍ hledejte na www.piskomilsevraci.cz a jejich Facebooku.

Reklama