Pěkný tematický příspěvek, jakoby i takové malé vyznání lásky svému manželovi, přišel od čtenářky s nickem pinokio.

Dobrý den,
můj manžel je opravdu všestranný. Daleko šikovnější než já. Dokáže zasadit strom, postavit dům i stvořit potomka. Ráda se na něho dívám, když seká dřevo,svaly na něm jenom hrají. Nedávno mi moje mamka volala a ptala se,co děláme. Zrovna zavařoval okurky,které za ranního kuropění posbíral. A já? Vstala jsem a dávala si ranní kávu.Nejsem prostě akční jako on.

Pár chybiček by se ovšem našlo.Byla jsem měsíc v nemocnici, takže manžel měl na starosti celou domácnost. Když jsem přijela,zjistila jsem,že máme nový záchod. A proč? Než by ho umyl, raději koupil nový. Taky se na něho provalilo, že když pral, prohodil prášek s aviváží/ řekla mi to dcera, které zničil oblíbené tričko/. Ani mu nebylo známo, že se mají prát věci stejné barvy. Dcera miluje růžovou, manžel tmavé barvy. Takže Anička měla trička krapet zašedlé,on s růžovými fleky.

Ale všechno jsou to jen malé chybičky,a já ho miluji se vším všudy. Je to má velká láska a rameno,o které se můžu opřít. Náš vztah prověřila povodeň, nemoci i každodenní všední život bez romantiky. Vydrželi jsme a i po 10 letech se stále  milujem.

pinokio

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_____________

Co dodat? Hezky napsáno. Ať vám ta láska a vzájemná souhra co nejdéle vydrží!

Saša

Téma dnešního dne: 27. září 2011: U čeho si nedokážu svého manžela (přítele) absolutně představit

  • A nebo, co mu naopak sluší
  • Co dělá lépe než vy
  • Co byste mu nesvěřila, ani kdybyste měla duši vypustit
  • Kuriozní historku, co kdy udělal
  • Nebo třeba někdo z vašeho okolí
  • Co byste ho nechala dělat za trest
  • Co za odměnu

Téma je to lehké, doufám, že se pobavíme.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu hospodyňku odměním takovým hodně namíchaným dárkem, ale opět hodícím se k tématu.

Takže, ať už váš partner dělá doma cokoliv, až skončí, upravte se pro něj, třeba pomocí vlasového tužidla Taft, nebo kondicionéru Pantene - a společně si dejte kafíčko, posílám i čtvrt kila kávy Douwe Egberts. :)

darek

Reklama