Soutěžní erotická povídka

Právě prošla okolo latinářka, která měla zrovna dozor, a vzápětí zmizela ve svém kabinetu. Podíval se, jestli někdo nejde. Potom se na ni spiklenecky usmál a vešel do třídy, u které spolu stáli. Ona na okamžik zaváhala, taky se rozhlédla a vklouzla tam za ním. Zavřela za sebou dveře. Třída byla prázdná, jak už samozřejmě věděli. On na ni čekal u okna.

Přišla velmi potichu. Nevšiml si jí, a tak ho chytla kolem pasu a políbila na krk. Přestal se věnovat výhledu z okna, otočil se k ní a nedočkavě ji líbal. Když se dostatečně nasytil jejích rtů, chytil ji za ruku a šli dál od oken. Tam ji přitiskl ke zdi a zase se vášnivě líbali. Zajel jí rukama pod tričko, aby rozepnul podprsenku, ale nemohl najít žádné zapínání. Vyhrnul jí triko až ke krku a zjistil, že má zapínání vepředu. Jedním rychlým pohybem ji rozepnul. Nejdřív si prohlížel její prsa. Ona se za ně trochu styděla. Natáhla ruku a chtěla si tričko posunout zase trochu níž. Ale on ji nenechal.

„Máš moc krásné prsa!“ řekl a snad aby to potvrdil, sklonil hlavu níž a začal si s nimi hrát. Líbal je, hladil, něžně sál a potom i jemně kousnul. Zasténala. Vrátil se na chvíli k jejím rtům. Líbali se a on posunul ruku níž a hladil ji přes rifle. Když viděl, že se jí to líbí, chtěl jí zajet rukou pod kalhotky, ale ona jeho ruku zadržela. Věděla ale, že jestli se o to pokusí znovu, nebude mu bránit, ani kdyby chtěla. Podíval se na ni a řekl: „Takhle to bude lepší než přes rifle.“ a posunul ruku o něco níž. Ona se prohnula vzrušením, pustila jeho ruku a on se s ní posunul ještě dál.

Hladil ji a laskal přesně tam, kde se jí to líbilo nejvíc. Potom do ní strčil prst a hrál si s ní. Podle jejího zrychleného dechu poznal, že to dělá dobře. I on byl hodně vzrušený a svůj dech už neovládal. „A co kdybych přidal ještě jeden prst?“ Jakmile to dořekl, ucítila, že má v sobě jeho dva prsty, a s nimi klouzal tam a zpátky. Potom ruku na chvilku vydělal z jejích riflí a ona toho využila. Teď je na řadě ona. Rozepnula mu knoflík od kalhot a začala ho přes slipy hladit. Cítila, jak ho to vzrušuje, a stále slyšela jeho zrychlený dech. Mohl kdokoliv přijít.

Všimla si, že už je mu spodní prádlo poněkud těsné, a on jí zavedl ruku pod slipy. Stále ho hladila. Potom mu kalhoty i se spodním prádlem posunula trochu níž a vysvobodila tak jeho chloubu z těsného oblečení. Stále si s ním hrála. On už to nevydržel a zase jí strčil ruku pod kalhotky. Oba si dělali navzájem dobře. Po chvilce zase přestal. Podíval se na ni: „A co kdybych se taky podíval?“ Věděla, co myslí… Ještě ji nahou neviděl. Nic neřekla, odpověděla mu jen pohledem. To stačilo. Rozepnul jí knoflík a potom stáhnul rifle a nakonec pomalu sundal i kalhotky. Začal ji zase dráždit rukou. Oba dva už naprosto přestávali vnímat okolní svět a už si snad ani neuvědomovali, že jsou ve třídě. Potom se přitiskl s ním k ní a začal o ni svou chloubu třít. Stále níž a níž a… zvonííí!

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama