Chválu konspiračním teorií a hlavně srandě, kterou přináší, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Helena P. Ty nejšťavnatější ze svého okolí i vypsala. U mě vedou klokani.

Za první čtenářský (a veselý) příspěvek děkuji Heleně P.


Konspirační téma je z mého pohledu často důvod pro zasmání.

Miluji tyhle ty zaručené zprávy... slyšíme je každou chvilku. A mnohdy se nad nimi člověk nasměje víc než u klasických vtipů. Mě jednou opravdu pobavil můj přítel, který (jakožto přírodovědec!!) tvrdil, že piktogramy v obilí mají na svědomí opilí klokani. Nějaký tým vědců na to prý přišel.

Můj bývalý manžel zase tvrdošíjně trval na tom, že když klíště nevytáhnete i s hlavičkou tělo mu prevítovi zase doroste :-) 

Mimozenštané to je taky kapitola sama o sobě, můžou v tomhle světě za tolik věcí, že by snad ani přistávat neměli :-)

Pak jsou ty stoprocentní pravdy o politických kauzách, tento případ už ale patří do šanonu - koho to ještě zajímá ? Po tom všem... I když je pravda, že třeba u takového prezidenta a jeho úrazů a viroz se ještě pořád s chutí pobavím.

Konspirace budiž pochváleny, bez nich by tu leckdy nebylo veselo,
Helena P.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 29.11.2013: Konspirace

  • režisérPodléháte konspiracím?
  • Jaká konspirační teorie vám přijde nejpravděpodobnější?
  • A která vám přijde naopak jako totální konina?
  • Máte nějakou vlastní konspirační teorii?

Své příspěvky na toto téma zasílejte nejpozději 29.11.2013 do 15.00 hodin na známou redakční e-mailovou adresu. Za příspěvek můžete získat pěkný nabušený dárek: deodorant Dove Maximum Protection, tělové mléko Neutrogena a knihu Povolání režisér – rozhovor Bohdana Slámy s Milošem Formanem (nakladatelství PROSTOR). Příspěvek, pokud chcete mít šanci na uveřejnění a možné získání dárku, ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

dove1neu

Reklama