Módní dům Pietro Filipi uvedl na trh novou designovou kolekci podzim/zima 2013 pro ženy i muže, která se nese na vlně trendů současné světové módy. Slunný podzim tak mohou zákazníci obdivovat oděni do zajímavých barev i střihů a přitom se cítit pohodlně a sexy.

Pietro Filipi

Tak jako podzim přináší jedinečný koktejl barev, tak PIETRO FILIPI nabízí ve své nové kolekci nejen jejich zajímavou rozmanitost, ale i kombinaci trendů a dezénů jednotlivých modelů. Vysoká úroveň materiálů a propracovanost jednotlivých střihů je již u značky PIETRO FILIPI samozřejmostí.

Pietro FilipiDámská kolekce PIETRO FILIPI se nechává inspirovat svobodomyslným, výrazným a originálním stylem 70.let  - Glam Rock. Objevuje se zlaté zdobení na kabátech i kožené detaily na sakách a šatech, to vše v převládající černé, hořčičné nebo military zelené barvě. Kontrastní je pak linie, která se nese v duchu Anny Kareniny – majestátní, luxusní, s kožešinovými límci, vestičkami, klobouky.

PIETRO FILIPI věnuje i důraz na pánskou módu a nezapomíná na potřeby současného muže, Pietro Filipiobléknout se trendy, ale přitom pohodlně.

Pánská kolekce přiznává aktuálnost kombinace odstínů šedé – což je ve výsledku velmi mužné a velmi chic. Střihy jsou na první pohled jednoduché, v detailu ovšem rafinované. Vše je doplněno trendy proužky ve všech variantách.

Důraz na design a eleganci ve spojení s precizním propracovaní a kvalitou materiálů je hlavním cílem značky PIETRO FILIPI. Současná kolekce pro podzim/zima 2013 to nejen splňuje, ale navíc posouvá módu v České republice k současným světovým trendům. Tato kolekce přináší zajímavý výběr i pro nejnáročnější ženy i muže a je právě v prodeji.

 

Reklama