Bulvár

Pierre Richard po česku

Zdravím, tohle jsou perličky ze života od různých kamarádek... toho mého vidím cca v 50% ... je to můj miláček, ale někdy teda perlí...

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta, odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat! Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba "Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy". Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnil obal: byl skoro stejný, jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli! Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: "No co, stejně se budou prát!" Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel se iniciativně jal vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, a tak chtěl využít čas tím, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinami a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to to auto na křižovatce?"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď, když se mě zeptal s mrknutím oka: "Teď . .. . když děti ještě nespí"?

A na závěr ještě něco opravdu originálního aneb z našeho rodiného deníku: Auuu... co je? Teče mi krev ! ... vždyť tam nic nemáš... Mám, teče mi krev! ... Ale já nic nevydím... tečou bílí krvinky a ty nejsou vidět!

Sakra jak to děláš, moje ponožky po vyprání sedí, tobě furt přebývaj... tak to je dobrý ne? Lepší než kdyby chyběli !

Co je dnes v telce? Na tady máš program, můžem si vybrat na co se chci dívat !

Nepřepínej to... ale vždyť spíš... nespím... spíš... nespím, jen usínám a když to přepneš, tak mě vzbudíš !

Je to dobrý, co v tom je? Brokolice... fuj to je hnusný !

A takhle bych mohla pokračovat... ale nemůžu, už zase musím jít... ta moje beruška volá... snad se nepotatí :o) pá Lenčáč

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Jestlipak není tvůj muž vědec? Roztržitý, zmatený, nepraktický, ale skvělý? Ty historky mě moc pobavily. Simona

Milé čtenářky, čas pokročil, už nic neposílejte, s našimi chlapy jsme pro dnešek skončily. Však ono na ně zase někdy dojde. Od této chvíle se soustřeďte na Danu a její téma Co jste si na sebe upletly, ušily, vyrobily. My zatím vybereme naše dnešní favoritky. Pa pa, Simona

   
11.01.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. [12] xenie [*]

  tak verim ze takova situace 1-2x za pul roku je i vtipna, ale mit to doma, tak ho zabiju... prece jen ja radeji svepravne dospele lidi Sml57

  superkarma: 0 11.01.2010, 21:09:04
 2. [11] hanzaj [*]

  I když jsem tyto příhody už četla, opět jsem se u nich nasmála,líbili se mi moc!!Sml61Sml67

  superkarma: 0 11.01.2010, 18:59:45
 3. avatar
  [10] Dante Alighieri [*]

  Při čtení jsem měla pocit, že už jsem všechny ty příhody někde četla a po přečtení diskuze vidím, že nejsem sama... Jinak já už taky jednou pověsila nevyprané prádlo. Otevřela jsem pračku, tam byly hadry, tak jsem chtěla mámě pomoct a iniciativně to pověsila. Sml30 Když máma přišla domů, tak jsem jí hned hlásila, že se ty bratrovy ponožky asi vypraly blbě, protože i po vyprání smrdí.

  superkarma: 0 11.01.2010, 18:55:10
 4. avatar
  [9] Winnie the Pooh [*]

  No jo, muži a nákupy... Mě ten můj vyloženě deptá, když spolu jdeme nakupovat potraviny. V tomhle je tedy metodik puntičkář (ač doma bez problémů také odkládá ponožky na podlahu a neodnáší po sobě nádobí Sml57), metodicky ukládá vybrané zboží do vozíku (já mu to občas naruším, takže je spolehlivější, když mu zboží dám do ruky a on si ho uloží na to správné místo), pak ho metodicky vykládá u pokladny na pás a nakonec znovu metodicky a vysloveně v poklídku ukládá do vozíku Sml31. Nehne s ním ani fronta za námi ani nervózní pokladní, které se namarkované zboží vrší pod rukama. No a já jen čekám s peněženkou v ruce (protože do toho prostě nemohu zasahovat) oči sklopené k podlaze a stydím se. Takže je asi pochopitelné, že mnohem radši nakupuji sama, já se s tím nepářu a nakoupeno je raz dva i se šrumcem u kasySml52. A metodicky si to roztřídím až doma Sml16.

  superkarma: 0 11.01.2010, 17:07:41
 5. avatar
  [8] denkas [*]

  honeymoon — #4 článek nedlužím nic ,byl taky opsaný a ještě vyhrál cenu!!Sml80

  A mě se to líbilo! Opravdu sem se zasmála!!Sml16Sml59 A na začátku píše ,že to je "pozbírané"!

  superkarma: 0 11.01.2010, 17:06:00
 6. [7] Lenčáč [*]

  paníliška — #3 honeymoon — #4 nebuďte tak zapšklé dámy... já přece nikde netvrdila že jde o můj text... a když se posílají vtipné obrázky či vtipy... tak jde také jen o to... podělit se o trochu toho humoru... a o to tu jde, ne?

  Za článek, pakliže to tak chcete nazývat nedostanu ani čestné uznání ani finanční hotovost... tak se hned nečertěte

  Sml79

  A pokud vedení svolí, klidně pošlu odkaz přímo na diskusi , kde je spoustu těchto povedených zážitků s manžílky... ano diskuse už je starší, ale stále přibývají nové a nové příspěvky a je možné že už to někdo pro pobavení zaslal mailem, ale stále

  se třeba najde někdo, kdo to nečetl a zvedne mu to náladu... a to je oč

  tu běží Sml24Sml24Sml24

  superkarma: 1 11.01.2010, 16:54:34
 7. [6] dadma [*]

  Opravdu jsem se od srdce zasmála a v některých situacích poznávám i toho "svýho".Telka to je ono.Manžel spí po noční a hraje televize.Dokud řve ,tak spí jen jí vypnu zachvíli je vzhůru.

  superkarma: 0 11.01.2010, 16:31:54
 8. [5] Lenčáč [*]

  panílíško za opravdu originální jsem označila jen posledních pár příspěvků... jestli to kolovalo někde na servrech nevím... já vybrala pár příspěvků od virtuálních kamarádek z diskuze na modrém koníkovi, což jsem hned v úvodu napsala.

  Chtěla jsem jen  pobavit na téma ;-)

  superkarma: 0 11.01.2010, 16:20:38
 9. avatar
  [4] honeymoon [*]

  Tohle všechno je už hodně staré, takže napsat článek tím, že okopíruju kolovací maili moc originální není.

  1. na komentář reaguje Lenčáč — #7
  2. na komentář reaguje denkas — #8
  superkarma: 1 11.01.2010, 16:18:45
 10. avatar
  [3] paníliška [*]

  Jenomže to je staré a kolovalo to po jiných serverech a párkrát mi to přišlo i na mail. Takže autorka není originální. Sml10

  1. na komentář reaguje Lenčáč — #7
  superkarma: 0 11.01.2010, 16:08:23
 11. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml52Sml52Sml52Sml67

  superkarma: 0 11.01.2010, 16:08:19
 12. [1] jastura [*]

  Sml67málem jsem se tady počůrala smíchy, fakt dobrýSml52

  superkarma: 0 11.01.2010, 15:59:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme