Styl

Píchali mě třikrát

Zdravím ženy-in!

Taky nosím náušnice, i když ne zas tak dlouho. Když jsem byla malá, píchnout mi uši nemohli, protože naši neměli na zlaté náušničky. A tak to nějakou dobu trvalo. Takže než jsem se tedy dopracovala k dnešním svým ušním dírkám, absolvovala jsem píchání uší celkem třikrát.

Poprvé jsem se rozhodla asi v osmé třídě na ZŠ, že to zvládnu sama. Do pokoje jsem na zem postavila velké zrcadlo, na ušní lalůčky naznačila tužkou místo vpichu a připravila náušnice a jehlu. Vše jsem desinfikovala (náušnice ale nebyly zlaté, pochopitelně) a dala se do práce. Nádech... a vpich. Vtom zarachotily klíče ve dveřích a za mnou se objevil můj bratr. Pohled na mě, sedící u zrcadla s jehlou v uchu, ho totálně dostal. Zbledl a sesunul se k zemi. Musela jsem ho křísit a mé první propichování nedopadlo nejlépe.

Podruhé jsem to nechala na „odbornici". To už jsem byla o pár let starší. Jenže ta měla nastřelovací pistoli a náušnice pozlacené (už to je úspěch). Vše proběhlo hladce až na to, že mi po dvou týdnech totálně otekly a zahnisaly" ušní boltce, a tak jsem ty skvělé náušnice musela vyhodit. Dírky mi srostly, takže zase nic. Navíc mám od té doby dost silnou alergii na kovy. Všechny kromě zlata a titanu.

Potřetí už jsem nenechala nic náhodě. Koupila jsem si originál zlaté náušnice a zašla za kamarádem lékařem. Tentokrát se to povedlo. I když jsem ho musela chlácholit, že se nemusí bát mě píchnout, že to vydržím. Nakonec mě pochválil za statečnost a vše dobře dopadlo. Dnes se ve svých šestatřiceti letech konečně pyšním vysněnými náušnicemi a jsem naprosto spokojená.
 
skalnička


Děkujeme za pěkný příspěvek.

Chudák brácha :).

redakce@zena-in.cz

   
12.03.2007 - Krása - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

  1. [1] dany82 [*]

    Když si to tak pročítám,tak mě napadlo,že se s dírkou v uších nerodíme .No ale vážně,nikdy mě nenapadlo,že může být takový problém s ušníma dírkama .Já taková milovnice naušnic,no nevím, nevím, jak bych to zvládla

    superkarma: 0 12.03.2007, 14:18:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme