Skládáme se na postiženého chlapce Kristiána Havlíka, jehož příběh si můžete přečíst ZDE, a děkujeme všem, kteří nejsou lhostejní a přispěli na naše sbírkové konto. Jednou ze štědrých dárkyň se stala čtenářka s nickem Pianistka, která věnovala část své výhry. Zde si přečtěte její e-mail, kterým reagovala na výhru 3 000 Kč.

krist

Dobrý den, díky za skvělou zprávu! Jen doufám, že jste se nespletli, já už jsem v žádné soutěži dlouho aktivní nebyla, chodím si na ž-i spíš popovídat než soutěžit. No ale pokud jsem tedy opravdu vyhrála, pak tedy HURÁ! :-)A pokud je na ž-i v tuto chvíli rozjetá nějaká aktuální charitativní sbírka a je pro vás technicky možné část peněz poslat jinam, tak bych z výhry věnovala 500 Kč na nějaký ten váš aktuální projekt.

Ještě jednou díky moc za velké překvapení. Pianistka

Děkujeme mnohokrát a přidáváme vašich 500 Kč na sbírkové konto

Do dnešního dne se tedy podařilo nastřádat částku 10 889 Kč a věříme, že tato částka ještě poroste. Přispějete také? Nežádáme žádné sumy, i malá částka bude jistě užitečná a pomůže Kristiánovi a jeho rodičům splnit sen. Koupit chlapci, který nemůže chodit, závěsný vozík za kolo, a tím mu umožnit výlety do přírody.

Pokud se k nám chcete připojit a přispět stejně jako my na vozíček pro Kristiána, svůj finanční příspěvek můžete posílat na sbírkové konto, vedené u České spořitelny, a. s., č. ú.: 83297339/0800 a variabilní symbol 2323.

Tímto variabilním symbolem je označeno sbírkové konto magazínu Žena-in, na které přispěje nejen redakce, ale věříme, že i naše čtenářky. O výši částky vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme všem, kteří nejsou lhostejní

Reklama