Dárky

Philips: Tipy na vánoční dárky

Potřebujete dárek, který nejen někoho potěší, ale bude také praktický, a ne jen pro okrasu??? Máme pro vás několik tipů od značky Philips!
Potřebujete pro někoho holicí strojek? Kvalitní dobrou žehličkou? Nebo kávovar? Pak se pojďte inspirovat tím, co jsme pro vás vybrali jako dobrý tip na vánoční dárek!

Holicí strojky Philips SensoTouch 3D

philipsPhilips, světová jednička a průkopník v oblasti holení, představuje svůj doposud nejpokročilejší holicí strojek SensoTouch 3D. Systém GyroFlex 3D bezchybně sleduje každý obrys tváře a několik tahů hlavami UltraTrack oholí každý vous. To vše ještě umocňuje těsnění Aquatec, které nabízí možnost pohodlného oholení na sucho, stejně jako osvěžující mokré oholení s využitím gelu nebo pěny pro zvýšené pohodlí pokožky. Ponořte se do 3D světa holicích strojků, který vám nabídne dokonalé oholení. Vybírat můžete ze tří modelů RQ 1250, RQ 1260 a RQ1290, přičemž součástí dvou nejvyšších je navíc čisticí systém JetClean+, který strojek automaticky čistí, promazává a nabíjí. K dostání od
5 699 Kč do 10 999 Kč (dle vybraného modelu).

Systémové žehličky Philips

philipsMěli jste již někdy možnost vyzkoušet systémovou žehličku? Ne? Tak vězte, že u systémových žehliček Philips je na rozdíl od klasických napařovacích žehliček pára vyráběna v samostatném bojleru a poté pomocí hadice přenášena pod tlakem do žehličky. Toto řešení vám umožní dokončit žehlení dvakrát rychleji a díky vysokému tlaku páry je i daleko jednodušší. Navíc velikost nádržky na vodu a možnost doplnění vody během žehlení umožňují nepřetržitou činnost, přičemž jedna nádržka postačí až na dvě hodiny nerušeného žehlení. K dostání od 2 999 Kč do 7 999 Kč (dle vybraného modelu).

Kávovary Philips Saeco

Italská společnost Saeco má ve výrobě pressovačů již dlouholetou tradici. Její počátek je datován do roku 1976, přičemž s prvním plně automatizovaným pressovačem přichází na trh v roce 1985. V roce 2009 se spolu se svými produkty stává součástí společnosti Philips. Plně automatická espressa Philips Saeco mimo jiné disponují unikátní technologií Saeco adapting system. Bez ohledu na druh kávové směsi nebo úrovně jejího pražení, tak vždy dostanete přesně takovou kávu, jakou chcete, ať už zvolíte slabou, střední nebo silnou. To vše navíc za pomoci použití keramického mlýnku, který umele celá kávová zrna, zachovává aroma a káva se nikdy nepřehřeje.

philips

   
06.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme